Ordulular'ın eğitime destek ziyaretleri devam ediyor

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği  eğitime destek gecesi etkinliği öncesi  ziyaretlerine devam ediyor.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği  1 Mart'ta düzenleyeceği eğitime destek gecesi etkinliği öncesi  Beykoz Protokol ziyaretle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği  eğitime destek gecesi etkinliği öncesi  ziyaretlerine devam ediyor.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği  1 Mart’ta düzenleyeceği eğitime destek gecesi etkinliği öncesi  Beykoz Protokol ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlere Dernek Başkanı Özkan Ayduğan’ın yanı sıra  yönetim kurulu üyeleri; Nuh ERGÜN, Kemelettin ERKAN, Osman ÖZGÜL, Yasemin ÖZEN, İsa KANDEMİR, Gül BİÇER, Nihat YILMAZ katıldı.
Dernek Başkanı Özkan Ayduğan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri önceki gün gerçekleştirdikleri CHP ilçe başkanlığı ziyaretinden sonra AK Parti İlçe Başkanlığı, Beykoz İlçe Kaymakamlığı, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ve  Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliği’ni ziyaret ettiler.

AK Parti’ye gerçekleştirilen ziyarette dernek yönetimini ilçe başkanı Adem Sefer makamında kabul etti. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ak Parti ilçe başkanı Adem Sefer ziyaretten duyduğu memenuniyeti ifade etti.

Dernek Başkanı Özkan AYDUĞAN İlçe başkanı Adem Sefer’e yoğun çalışma  programlarına rağmen dernek yönetimini kabul etmesinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında dernek faliyetleri hakkında bilgi verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ziyareti

Ayduğan konuşmasına şöyle devam etti; ‘1998 yılında resmi tüzel kişiliğine kavuşan derneğimiz  beykozda kurulu 16 il ve bölge derneğinden biri ve bu birliğin üyesidir. Diğer STK’larda olduğu gibi bizim derneğimizinde kurulduğu günden bu güne birçok faliyeti ve beykozumuza yönelik hizmetleri vardır. Zor ama gönüllülük esasına dayalı kamu yararına yönelik hizmet yapan ve hizmet üretmeye çalışan  bir sivil tuplum kuruluşuyuz. Sn Başkanım uzun uzun faliyetlerimizi anlatarak kıymetli vaktinizi almak istemiyoruz ancak derneğimizde yakın bir zaman önce arkadaşlarımızın girişimi ve özverileri ile  farklı bir konsept te hizmet üretmeye başladik. Dernek merkezimizi adeta etüt merkezine çevirdik, yöre ayırımı yapmaksızın Beykozlu öğrencilerimize gönüllü öğretmenlerimiz eşliğinde tamamen ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları veriyoruz.Bu kurslara ilgi ve alakadan dolayı dernek yönetimi olarak ziyadesi ile mutluyuz.Bu faliyetlerimiz bizi Beykoz ve Beykozlulara yönelik daha farklı ve güzel hizmetler  etme noktasında motive etmektedir.Özellikle eğitime destek noktasında yapmaya çalıştığımız bu hizmetlere sizlerinde desteğini bekliyor,bize vakit ayırdığınız için şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

AK Parti İlçe Başkanı Adem SEFER’de gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkürlerini dile getirerek sözlerine söyle devam etti; ‘Sizler bizim arkadaşlarımızsınız,biz beykoza sizlerle STK larla,belediyemizle ve diğer kurumlarımızla birlikte hizmet ediyoruz.Gerçekten Dernek olarak yapmış olduğunuz ve gerçekleştirdiğiniz eğitime destek porojeniz den dolayı tebrik ediyorum,bu noktada bizimde üzerimize düşen görevler varsa kesinlikle emin olunuzki elimizden geleni fayzlasıyla yapmaya hazırız.Beykozda yakın tarihte birçok güzellik ve beykozlular lehinde olumlu gelişmeler oluyor,beykoza yapılan hizmetlerde STK larında büyük payı olduğunu düşünüyorum.ilçemizde gençlerimize yönelik farklı faliyetlerinizde olursa yine elimizden gelen desteği esirgemeyiz.beykozumuz ve Beykozlu hemşehrilerimizin geleceği için  gençlerimize önem vermeliyiz.mevcut ve muhtemel sorunların çözümü ve özellikle gençlerimizin daha iyi şartlarda yetişmeleri için hepimize görevler düşmektedir .ilçelerine ,ülkelerine,ailelerine faydalı gençler yetiştirmeliyiz. Ama şunuda önemsiyor ve sizi tekrar kutluyorumki siz hizmetlerinizi yöre ayırımı yapmadan ve bütün beykoza yönelik yapıyorsunuz,asıl olması gerekende bu.

AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği’nin 1 Mart’ta düzenleyeceği eğitime destek gecesine bir aksilik olmaz ise katılacağinı ve Beykozlu Ordu Mesudiyeliler ile birlikte olacağinı belirterek davet için teşekkür etti.

Beykoz İlçe Kaymakamlığı ziyareti

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği yöneticilerinin Beykoz İlçe Kaymakamlığı ziyaretinde ise yine gündem eğitime destek gecesi oldu. Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Beykoz ilçe kaymakamı Süleyman ERDOĞAN aksi bir durum sözkonusu olmazsa davete katılacağını belirtti. Beykozlu Ordu Mesudiyeliler dernek başkanı Özkan Ayduğan’a ve dernek  yönetimine başarılar diledi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti

Dernek yöneticilerinin diğer duragı Beykoz ilçe emniyet müdürlüğü oldu. Gerçekleştirilen ziyarette dernek başkanı Özkan Ayduğan ve beraberindeki heyet ilçeye yeni atanan emniyet müdürü Temel Açmalı’ya makamında hoş geldin ziyaretinde bulunarak Beykoz’a hizmet yolunda muaffakiyetler dilediler. Dernek başkanı Özkan Ayduğan ve dernek yöneticileri Beykoz ilçe emniyet müdürü Temel Açmalı’ya  dernek faliyetleri hakkında bilgi vererek 1 Mart’ta düzenleyecekleri eğitime katkı gecesine davet ettiler.

Emniyet Müdürü Temel Açmalı Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek yöneticilerinin yapmış oldukları bu ziyaretten memnuniyetini ifade ederek, Beykoz STK’ları ile birlikte Beykoz’un sorunlarıyla alakalı  çözüm önerileri ve bunlara yönelik projelerde birlikte hareket etmekten onor duyacağını ifade etti. Bu anlamda ilerleyen günlerde öncelikli olarak günümüzün vebası olan uyuşturu bağımlılığı   noktasında emniyet müdürlüğünün sağlayacağı uzmanlarla STK’ların bünyesinde organize ettiği  ailelere ve özellikle annelere yönelik bilinçlendirme  seminerleri verilmesi noktasında ortak görüş birliğine varıldı.

Beykoz Devlet Hastanasi Başhekimi ziyareti

Beykoz Devlet Hastanasi Başhekimi Yaşar Şahin’de Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek yöneticilerini makamında kabul etti. Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini ifade eden Yaşar Şahin ile yapılan samimi ve hoş sohbet, Şahin’in  Orduluların eniştesi olduğunu ve dolayısıyla kendisininde bir Ordulu olduğunu ifade etmesi  dernek yöneticilerini ayrıca mutlu etti.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan burada da dernek faliyetleri ile ilgili bilgi verdikten sonra Dernek yönetimi olarak önemsedikleri eğitim projelerine destek amaçlı düzenlemiş oldukları gaceye Yaşar Şahin’i de davet etti.

Ordulular'ın eğitime destek ziyaretleri devam ediyor
Bizi Takip Edin