Paşabahçe Spor Kulübü, yeni Başkanı Coşkun Okur

Paşabahçe Spor Kulübü, gerçekleştirdiği olağan kongre ile yeni Başkanını Coşkun Okur olarak belirledi.

Paşabahçe Spor Kulübü, olağan kongresi ile yeni yönetim kurulunu oylama ile belirledi. 88 kulüp üyesinin katılımı ile gerçekleşen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paşabahçe Spor Kulübü, gerçekleştirdiği olağan kongre ile yeni Başkanını Coşkun Okur olarak belirledi.

Paşabahçe Spor Kulübü, olağan kongresi ile yeni yönetim kurulunu oylama ile belirledi. 88 kulüp üyesinin katılımı ile gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını BİSK Başkanı Asım Özdemir üstlenirken katip üyeliğini ise Aşkın Karadeniz ve Nihat Ofluoğlu paylaştı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’ında katıldığı kongre; Ulu Önder Atatürk ve Soma’da hayatını kaybeden madenciler için 1 dakikalık saygı duruşunun sonrasında okunan İstiklal Marşı’yla başladı. Aşkın Karadeniz tarafından kulübün faaliyet, denetleme ve hesap raporu okundu.  Raporlar ayrı ayrı üyelerin oylarına sunularak oy birliği ile kabul edildi.

10 yıldır Paşabahçe Spor Kulübü Başkanlığını yürüten Haldun Soytürk’e başarılarından ve katkılarından ötürü Kulüp Müdürü Bahattin Şişman tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Soytürk, 10 yıllık süre içerisinde birçok sıkıntıyla karşılaştıklarını, çok çabaladıklarını ve sonucunda da Paşabahçe Stadyumu’nu, tribünlerini insanların görmek istediği seviyeye getirdiklerini belirtti. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e de kulübe olan katkılarından dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Soytürk, kulüpten ayrılmadığını ve üzerine düşen herhangi bir sorumluluğu bundan sonra da yerine getireceğini ifade etti.

Kulüp Müdürü Bahattin Şişman’ın önergesi doğrultusunda kulübün onursal başkanlığına Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in getirilmesinin oylamaya sunulmasına Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, bunun yanlış bir uygulama olduğunu belirterek Beykoz’da belediye başkanlığı yapmış tüm başkanların kulübün onursal başkanı olduğunu söyledi. Birkaç üyenin de görüşlerini belirtmesi üzerine onursal başkanlık önergesi geri alındı.  

Tek liste ile oylamaya gidilen kongrede oybirliği ile Coşkun Okur başkan olarak seçildi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

1- Coşkun Okur

2- Murat Gökhan Ofluoğlu

3- Metin Bilgi

4- Yasar Kesici

5- Osman Kazım Önerbay

6- Fikret Karakuş

7- Mehmet Necmi İlci

8- Ünal Kuyucu

9- Yalçın Öniş

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:

1- İbrahim Sesli

2- İsmail Ofluoğlu

3- M. Emin Yılmaz

4- Emre Çat

5- Cihan Karaman

 

Paşabahçe Spor Kulübü, yeni Başkanı Coşkun Okur
Bizi Takip Edin