Polis katili eski sevgili kanser çıktı!

Beykoz'da polis memuru Esra Adile Seyfi'yi ruhsatsız silahıyla başından vuran eski sevgilinin kanser hastası olduğu ortaya çıktı.

Eski sevgilisi tarafından vurularak öldürülen polis memuru Esra Adile Seyfi'nin, ölüm tehditleri nedeniyle sa

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da polis memuru Esra Adile Seyfi’yi ruhsatsız silahıyla başından vuran eski sevgilinin kanser hastası olduğu ortaya çıktı.

Eski sevgilisi tarafından vurularak öldürülen polis memuru Esra Adile Seyfi’nin, ölüm tehditleri nedeniyle savcılık dışında görev yaptığı Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvururak, “Can güvenliğim yok, korkuyorum” yazılı bir şikâyet dilekçesi verdiği ortaya çıktı. Katil zanlısının ise kanser hastası olduğu ve rahatsızlığının ileri boyutlara ulaştığı öğrenildi.

Beykoz’da eski sevgilisi olan üç aylık polis memuru Esra Adile Seyfi’yi (23) ruhsatsız silahıyla başından vurup öldürdükten sonra kıskıvrak yakalanan Ankaralı elektrik teknisyeni Akgül Semih Aras (32), yargılanmak üzere Beykoz Adliyesi’ne sevk edildi. Kanser hastası olduğu ve rahatsızlığının ileri boyutlara ulaştığı bilgisine de ulaşılan katil zanlısının, evlilik düşündüğü Seyfi’nin kendisini kandırdığı ve terk etmesini hazmedemediği iddiasıyla öldürdüğü ifade edildi.

Polis katili eski sevgili kanser çıktı!
Bizi Takip Edin