Prof. Dr. Caner Yenidünya KAS-DER ailesini ağırladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceza Hukuku Avukatı Prof. Dr. Caner Yenidünya KAS-DER ailesini Beykoz’da ağırladı.

KAS-DER Beykoz Şubesi’nin üyesi olan Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Caner Yenidünya KAS-DER Ailesi’ni Beykoz’da ağırladı.

Kavacık Köşebaşı Restaurant’da gerçekleştirilen geceye KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğu, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve yönetim kurulu üyeleri, KS-DER Beykoz Gençlik Kolları, Prof. Dr. Caner Yenidünya’nın yakın dostları ve öğrencileri katıldı.

Sohbet devamında Ceza Hukuku Avukatı olan Prof. Dr. Caner Yenidünya çalışma hayatı ve çalışmalarından bahsederken tüm misafirlerin dikkatleri kendisindeydi. Gençlere ve gençliğe verilen önemi vurgulayan Prof. Dr. Caner Yenidünya gençlerle birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirtirken KAS-DER Beykoz Gençlik Kolları’nı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, takip ettiğini belirtti.

KAS-DER Beykoz Başkanı Süleyman Çalık bu gece için bizi davet eden Prof. Dr. Caner Yenidünya ve katılımlarıyla şereflendiren KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ile birlikte katılım sağlayan tüm arkadaşlara teşekkürlerini dile getirdi.

Gecenin sonunda tüm katılımcılar Prof. Dr. Caner Yenidünya’ya adaylık yolunda başarılar diledi.

Prof. Dr. Caner Yenidünya KAS-DER ailesini ağırladı
Bizi Takip Edin