Ramazan'ın neşesi Belediye Meydanı'nda

Beykoz Belediyesi'nin Ramazan'a özgü geleneksel gösterileri ilçe sakinlerinin ilgi odağı olmaya ve keyifli akşamlar sunmaya devam ediyor

Beykoz'da Ramazan'ın bereketi sokak iftarları ve Gönül Sofraları'yla çoğalırken Cuma ve Cumartesi günleri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan’a özgü geleneksel gösterileri ilçe sakinlerinin ilgi odağı olmaya ve keyifli akşamlar sunmaya devam ediyor

Beykoz’da Ramazan’ın bereketi sokak iftarları ve Gönül Sofraları’yla çoğalırken Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenen etkinlikler de ilçe sakinlerini geleneksel gösterilerde bir araya getiriyor.

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan’a özgü geleneksel gösterileri ilçe sakinlerinin ilgi odağı olmaya ve keyifli akşamlar sunmaya devam ediyor. Belediye Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerde aileler çocuklarıyla birlikte vakit geçiriyor.

26-27 Temmuz tarihlerinde sergilenen gösterilerde yine Ramazan’ın neşesi olan çocuklar için konser ve eğlenceler yer aldı. Nasreddin Hoca, jonklör ve akrobat gösterileriyle eğlenen çocuklar anne ve babalarıyla keyifli bir Ramazan akşamı geçirdi.

Ramazan akşamlarını neşelendiren program kapsamında konserler de yer aldı. Cihan Yıldız Halk Müziği’nin sevilen türküleriyle, Fatih Koca Türk Tasavvuf Müziği’ninseçkin eserleriyle ilçe sakinleriyle buluştu.   

Ramazan'ın neşesi Belediye Meydanı'nda
Bizi Takip Edin