Recep Öncel Beykoz'da deprem gerçeğini hatırlattı

Beykozlu İş Adamı ve Ekonomist Recep Öncel Beykoz'daki deprem gerçeğini hatırlattı.

Beykoz Kavacık Otağtepe Süleyman Çelebi Cami Yönetim Kurulu Başkanı olan İş Adamı ve Ekonomist Recep Öncel ülkemizin ve Beykoz'un deprem…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu İş Adamı ve Ekonomist Recep Öncel Beykoz’daki deprem gerçeğini hatırlattı.

Beykoz Kavacık Otağtepe Süleyman Çelebi Cami Yönetim Kurulu Başkanı olan İş Adamı ve Ekonomist Recep Öncel ülkemizin ve Beykoz’un deprem gerçeğiyle karşı karşıya olduğunu hatırlatarak kentsel dönüşümün önemine değindi.

Marmara Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisansı yapan ve 28 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Berat İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öncel Beykoz Güncel Haber’e dikkat çeken açıklamalar yaptı. Aynı zamanda Otağtepe Süleyman Çelebi Cami Dernek Başkanı olan Öncel cami faaliyetlerinin yanı sıra deprem gerçeği ve kentsel dönüşüm konusunda önemli hatırlatmalar yaptı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları başlamalıdır

Aslan Konya’lı olan Dernek Başkanı Recep Öncel yapmış olduğu açıklamasında deprem gerçeği ve kentsel dönüşüm konusuna değinerek; “Gerek İstanbul gerek Beykoz, deprem tehlikesi ile karşı karşıyadır. Dolayısıyla da acilen yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bir an evvel kentsel dönüşüm çalışmalarına başlanmalıdır. Kentsel dönüşüm çalışmaları yapılırken sağlamlık, teknoloji, mimari, estetik, tarih ve tabii özellikler dikkate alınmalıdır. Ülkemiz ve ilçemiz için kentsel dönüşümün icra edilmesinin önemi bakımından, önümüzdeki yerel seçimlerde kentsel dönüşüm konusunda tecrübeli belediye başkanları göreve gelmelidir.” ifadelerini kullandı.

Hayırseverlerden destek bekliyoruz

Beykozlu İş Adamı Ekonomist Recep Öncel, aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Süleyman Çelebi Cami ile ilgili de açıklamalar yaparak sözlerine şöyle tamamladı: “Camimizin binası eskimiştir ve yenilenmesi gerekmektedir. Bu konuyla ilgili belediyemizden ve hayırseverlerden yardım ve destek bekliyoruz.”

 

Recep Öncel Beykoz'da deprem gerçeğini hatırlattı
Bizi Takip Edin