Rehber öğretmenlere uyuşturucu eğitimi verildi

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı rehber öğretmenlere narkotik ve uyuşturucu madde konularında eğitim verildi.

 
Narkotik Şube Personeli Komiser Uğur Evcin tarafından Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı rehber öğretmenlere nar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı rehber öğretmenlere narkotik ve uyuşturucu madde konularında eğitim verildi.

 
Narkotik Şube Personeli Komiser Uğur Evcin tarafından Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı rehber öğretmenlere narkotik ve uyuşturucu madde konularında eğitim verildi.

Toplum dinamiklerinin büyük bir çoğunluğunun gençlerden oluşması, gençlerin ise okullarda aktif çalışan rehber öğretmenler gözetiminde olması  sebebiyle, ilçemizde görev yapmakta olan 73 rehber öğretmene, narkotik madde kullanımı ve bağımlılık konuları temelde olmak üzere, uyuşturucu ve uyarıcı maddeler hakkında eğitim verildi.

Verilen eğitimin ardından katılımcılara, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Salih Çimen tarafından katılım sertifikası takdim edildi. Program toplu resim çekilmesinin ardından son buldu.

“Gelecek Bizim’ projesi

Beykoz Toplum Destekli Büro (TDP) Amirliği tarafından Barbaros Hayrettin Paşa ve Galip Öztürk Lisesi’nde narkotik madde ve zararları hakkında veli bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Ayrıca Nene Hatun İ.Ö.O. 7. ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik eğitim programı tertip edildi.

Barbaros Hayrettin Paşa ve Galip Öztürk Lisesi
 
Beykoz TDP Büro Amirliği tarafından narkotik suçlarşa mücadele konusunda yürütülen ‘Gelecek Bizim’ projesi kapsamında; Barbaros Hayrettin Paşa ve Galip Öztürk Lisesi’nde narkotik madde ve zararları hakkında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantı açılışında TDP Büro Amirliği tarafından proje hakkında bilgilendirmelerde bulunulmuş, ardından narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü uzman eğitmen tarafından bilgilendirme eğitiminde yapıldı.
 
Toplantılar, soru ve cevap bölümünün ardından  sona erdi.

Nene Hatun İ.Ö.O https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

Nene Hatun İ.Ö.O ‘da temel polislik ve güvenlikle alakalı yapılan eğitimde öğrencilere, polislik mesleği tanıtılmış, güvenlikle ilgili temel bilgiler verildi. Eğitim programına okulun rehber öğretmenlerinden Gözde Bayru ile 7. ve 8. sınıf öğrencileri katıldı.

Öğrencilere bir suç oluşmadan, suçla karşılaşmadan yapmaları gerekli doğru davranış şekilleri ile suçla karşılaştıklarında yapmaları gerekli davranışlar anlatıldı.
 
 Eğitim programı soru ve cevap bölümünün ardından son buldu.

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

 

Rehber öğretmenlere uyuşturucu eğitimi verildi
Bizi Takip Edin