Riva'da 'Engelsiz' tatil yaptılar!

Engelli bireyler ve ailelerinin katıldığı “Engelsiz Tatil“ programı Beykoz Riva Legend Hotel’de gerçekleştirildi.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın  ‘Engelli’ Birey ve Aileleri sosyal hayatla kaynaşmasını da hedefleyen bu projesi öncelikle genç Down sendr

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Engelli bireyler ve ailelerinin katıldığı “Engelsiz Tatil“ programı Beykoz Riva Legend Hotel’de gerçekleştirildi.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın  ‘Engelli’ Birey ve Aileleri sosyal hayatla kaynaşmasını da hedefleyen bu projesi öncelikle genç Down sendromlu ve Zihinsel Engelli  çocukları mutlu etti.

Engelsiz Yaşam Vakfı ve Legend Hotel Riva işbirliği ve işadamı Galip Öztürk’ün katkılarıyla gerçekleşen Engelli Bireyler ve Ailelerinin katıldığı “Engelsiz Tatil“ programı,  Riva’nın eşsiz doğal güzellikleri arasında renkli anların yaşanmasına neden oldu. Aileleriyle birlikte iki gün iki gece tatil yapma fırsatı bulan ERAM Fatih Zihinsel Engelliler Okulu öğrencileri gün boyunca denizden çıkmak bilmediler.  Hırçınlığıyla bilinen Karadeniz’in bile o gün durgun günlerden birini yaşatarak ‘engellilere’ hiçbir ‘engel çıkarmaması’ ise en çok onlardan sorumlu olan öğretmeni ve ailelerinin yüreğine su serpti.

Riva’daki Legend Hotel’de misafir edilen ERAM Fatih Zihinsel Engelliler Okulu öğrencileri gece aktivitelerinde hünerlerini sergileme fırsatı gösterdiler.

Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan organizasyonuyla hayatlarının en mutlu iki tatil gününü yaşayan Down sendromlu zihinsel engelli çocuklar ona teşekkürlerini  sunmayı unutmadı. Vakıf  Başkanı Atilla Kaplakarslan da Riva’dan ayrılmadan önce “Engelsiz Tatil” projesine destek veren Avcılar Belediyesi, Kızılay Merter Şubesi Başkanına , Legend Hotel  Riva yöneticilerine birer teşekkür plaketi sundu.  

Rumeli Müziği’nin sevilen yorumcusu Cüneyt Şentürk’te gecede sahne alarak engellilere destek verdi.

Riva'da 'Engelsiz' tatil yaptılar!
Bizi Takip Edin