Saadet, BBP ve Millet Partisi listelerini teslim etti

Beykoz Saadet, BBP ve Millet Partisi, meclis üyesi aday listelerini Seçim Kurulu'na teslim etti.

Beykoz İlçe Seçim Kurulu, en yoğun günlerinden birini yaşadı. Bugün tüm siyasi partiler, İl ve Genel Merkez'in…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Saadet, BBP ve Millet Partisi, meclis üyesi aday listelerini Seçim Kurulu’na teslim etti.

Beykoz İlçe Seçim Kurulu, en yoğun günlerinden birini yaşadı. Bugün tüm siyasi partiler, İl ve Genel Merkez’in onayının ardından ilçe seçim kuruluna meclis üyesi aday listelerini teslim ettiler. Saadet Partisi İlçe Teşkilatı günün erken saatlerinde evraklarını teslim etmesinin ardından AK Parti İlçe Teşkilatı ve İlçe Başkanı Adem Sefer bizzat kendisi evraklarını teslim etti. Günün ilerleyen saatlerinde Cumhuriyet Halk Partisi, Millet Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi yetkilileri İlçe Seçim Kurulu’na meclis üyesi listelerini teslim etti.

Büyük Birlik Partisi listesini teslim etti

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan adayı Bilgehan Murat Miniç’in de katılımı ile dosya teslimi yapıldı.

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ‘Beykoz’u yönetecek kadronun listesini teslim ettik. Öncelilkle Beykozumuz ve Beykozlular için hayırlı olmasını diliyorum. Derdimiz Beykoz, hedefimiz hizmettir. Allah yar ve yardımcımız olsun’ dedi.

Saddet Partisi listesini yayınladı

Saadet Partisi Meclis üyesi listelerini, Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Selman Yücel, SKM Başkanı Şeref Kaçmaz ve SKM üyesi Naci Kılıç beraber teslim etti.

Meclis üyeleri listesini teslim etmesi sırasında ufak bir açıklamada bulunan SKM Başkanı Şeref Kaçmaz, meclis üyesi aday listesi hazırlanırken partilerinde herhangi bir sorunun yaşanmadığını vurguladı. Parti olarak da adaleti davrandıklarını ifade eden Kaçmaz: “Parti olarak 43 yıllık köklü bir geçmişimiz var ve  hiçbir dönemde meclis üyesi listesi hazırlanırken bir sıkıntı yaşamadık. Partide bulunan ve meclis listelerinde çeşitli sıralarda yer alan meclis üyelerimiz hangi sırada olduklarını dert etmiyor. Parti içinde bulunan herkes, çalışmalarının karşılığını alacak. Meclis üyesi listeleri, herkese hayırlı olsun” dedi.

Millet Partisi’nin listesini Anafarta teslim etti

Millet Partisi’nin listesini ise, Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta kendisi teslim etti.

Saadet, BBP ve Millet Partisi listelerini teslim etti
Bizi Takip Edin