Saadet Partisi Beykoz esnafını ziyaret etti

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Beykoz Meydanı’ndan başlayarak esnafı ziyaret etti, hatırlarını sordu.

Burhan Öz’ün başkanlığında Beykoz esnafını ziyaret eden Saadet Partililer, vatandaşlara, üzerinde “Hükümete Soruyoruz, Bu Na

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Beykoz Meydanı’ndan başlayarak esnafı ziyaret etti, hatırlarını sordu.

Burhan Öz’ün başkanlığında Beykoz esnafını ziyaret eden Saadet Partililer, vatandaşlara, üzerinde “Hükümete Soruyoruz, Bu Nasıl Adalet? Bu nasıl Kalkınma?” yazılı olan ve halkın satın alma gücünün giderek düştüğünü, buna karşılık kişi başına borçların giderek arttığını sayılar ile ifade eden broşürleri dağıttılar.

Ziyaretlerinde Beykoz esnafına SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın selamını söyleyen İlçe Başkanı Burhan Öz, onların sorunlarını dinledi.

SP İlçe Başkanı Öz, bir esnafa, kendilerinden bir isteği olup olmadığını sorduğunda, ondan “gayretli olun!”  cevabını aldı.

Vatandaşları sadece seçim zamanı ziyaret etmediklerini ifade eden Burhan Öz, genç bir esnafa hitaben de, “yeni nesil elinde bulduğu ile yetiniyor. Acaba gerçekten açlık sınırı ile belirlenen sistemin üstünde mi yaşıyoruz?” diye sordu. Gençlerin, şu anki yaşam standartlarını, büyüklerinin eski dönemlerde yaşadıkları zorlu dönemler ile kıyasladıklarını ifade eden Öz, “ haklarımızı daha iyi korumamız gerekir iken, feda ediyoruz gibi geliyor bana” dedi.

Burhan Öz’ün, bir esnafa “ Devlet İstatistik Enstitüsü’nün tespit ettiği rakamların altındayız, ama yetiniyoruz herhalde?” sorusuna karşılık, esnaf da “ mecburuz” yanıtını verdi.

Saadet Partisi Beykoz esnafını ziyaret etti
Bizi Takip Edin