Saadet Partisi 'Beykoz Gençliği'nde bayrak değişimi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'nda görev değişimi yapıldı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Akkuzu başkanlık görevini, Abdussamet Kalaycı'ya devretti. İlçe binasında düzenlenen devir teslim törenine; İlçe

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi yapıldı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Akkuzu başkanlık görevini, Abdussamet Kalaycı’ya devretti. İlçe binasında düzenlenen devir teslim törenine; İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Beykoz Anadolu Gençlik Dernek Başkanı Rıza Gik, Anadolu Gençlik Derneği İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı ile parti üyeleri katıldı.

Tören, Gençlik Kolları Üyesi Erkan Ketenoğlu’nun Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı. Açılış konuşmasını ise, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz gerçekleştirdi. Öncelikle toplantının hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Şeref Kaçmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Erbakan Hocamızın dediği gibi; inançları ve idealleri olan gençlerin toplantısındayız. Bu iki kelimeyi içeren söz, derin manalar taşıyan bir söz. Saadet Partisi gençleri de aynen böyle, idealleri ve inançları olan… Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Akkuzu’ya göstermiş olduğu emeklerden ve çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. Uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Yeni Gençlik Kolları Başkanımız Abdussamet Kalaycı’nın da başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum. Görevinde başarılar diliyorum. 1 Kasım Genel Seçimlerinde gençlerimizden büyük destek bekliyoruz”.

Başkan Şeref Kaçmaz’ın konuşmasını tamamlamasının ardından Beykoz Anadolu Gençlik Dernek Başkanı Rıza Gik sözü aldı. Kısa bir selamlama konuşması yapan Gik, yeni Gençlik Kolları Başkanına görevinde başarılar diledi.

Konuşmaların sonrasında 1 yıl süresince Gençlik Kolları tarafından yapılan faaliyetleri içeren sinevizyon gösterimi yer aldı. Daha sonra Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Akkuzu sözü aldı. Kısa bir veda konuşması yapan Akkuzu, konuşmasında birlik ve beraberliğe dikkat çekti. “Fitne ve fesatın olmasını istemiyor ve Hakkın hakim olmasını istiyorsak birlik içinde olmalıyız” diyen Akkuzu, Saadet Partisi’nin ‘mutlaka’ meclise girmesi gerektiğini söyleyerek, bu zamana kadar kendisiyle sahada yer alan arkadaşlarına teşekkür etti. Konuşmasının ardından başkanlık görevini Abdussamet Kalaycı’ya devretti. Kalaycı, bu görevi başarıyla yürüteceğini vurgulayarak, daha fazla çalışacaklarını söyledi.

Devir teslim töreni, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’ın Yaşar Akkuzu’ya bu zamana kadar gençlik kollarında vermiş olduğu emeklerinin teşekkürü anlamına plaket vermesi ile son buldu.

Saadet Partisi 'Beykoz Gençliği'nde bayrak değişimi
Bizi Takip Edin