Saadet Partisi Beykoz gündemini belirliyor!

Saadet Partisi, Beykoz'dan İstanbul 1.Bölge için gösterilen milletvekili adaylarını tanıttı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Hasır Restoran'da düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile Beykoz'dan gösterdikleri İstanbul 1.Bölge milletvekili adaylar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi, Beykoz‘dan İstanbul 1.Bölge için gösterilen milletvekili adaylarını tanıttı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Hasır Restoran’da düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile Beykoz’dan gösterdikleri İstanbul 1.Bölge milletvekili adaylarını tanıttı.

“Beykozun gündemini belirliyoruz” adı altında düzenlenen toplantıya; Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Habip Ketenoğlu, SKM Başkanı Hafi Çağlar, Beykozlu milletvekili adayları Ahmet Adnan Tüzün, Şeref Kaçmaz, Muammer Koç ve Mehmet Fatih Akdağoğlu ile ilçe yönetimi katıldı.

Yeni atanan Beykoz İlçe Başkanı Habip Ketenoğlu dahil olmak üzere kendisini tanıtmak üzere söz alan tüm milletvekili adayları, milli görüşün mecliste yer alması gerektiğinin altını çizerek, bu seçimden daha iyi bir sonuçla çıkacaklarını ifade etti.

İlçe Başkanı Habip Ketenoğlu: Partimizin mutlaka meclise girmesi lazım!

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Habip Ketenoğlu gerçekleştirdi. Kısa bir selamlama konuşması yapan Ketenoğlu, bu seçimi daha iyi sonuçlandırabilmek için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini söyleyerek; “Kapı kapı dolaşarak, partimizi ve adaylarımızı tanıtacağız. Partimizin meclise mutlaka girmesi lazım. Davamızın meclise girmesi için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

SKM Başkanı Hafi Çağlar: Kimseyi siyasi görüşünden ötürü ötekileştiremeyiz

İlçe SKM Başkanı Hafi Çağlar da İlçe Başkanı Habip Ketenoğlu’nun sözlerini destekledi. Bu dönem, bir önceki döneme istinaden daha fazla çalışacaklarının vurgusunu yapan Çağlar, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Parti yönetimimizle, irtibat bürolarımızla, mahalle teşkilatlarımızla seçime hazırız. Türkiye gerginleştiriliyor, kutuplaştırılıyor. Biz eğer meclis de olsaydık, bütünleştirirdik. Birbirimizin görüşlerine ve fikirlerine saygı duymak zorundayız. Kimseyi siyasi görüşünden ötürü ötekileştiremeyiz. Bu toplumun tamamını kapsamak ve herkesi birbiriyle bütünleştirmek için çok çalışacağız. İnanıyorum ki daha iyi bir sonuç alacağız”.

Milletvekili Adayı Ahmet Adnan Tüzün: 7 Haziran’da verilen mesaj anlaşılmak istenmiyor!

Daha sonra kendisini tanıtmak için 6.sıradan Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı olarak gösterilen Ahmet Adnan Tüzün sözü aldı. 1959 Şırnak/Cizre doğumlu olduğunun bilgisini öncelikle paylaşan Tüzün, serbest avukatlık yaptığını ve hatta bu avukatlık mesleğini uzun süre Cizre’de icra yaptığını söyledi. 2009’dan beri Bakırköy İncilli’de bulunan Cizreliler Derneği’nin başkanlığını yaptığını belirten Tüzün: “Ülkemiz büyük bir sıkıntıdan geçiyor. Bu sorunların başında asayiş ve ekonomik sorunlar geliyor. Sadece futbol ve siyasetin konuşulduğunu görüyoruz. Son zamanlarda siyaset ön plana çıktı. Ülkemizde siyasetin kahve köşelerinde bile bu kadar çok konuşuluyor olması dünyanın diğer yerlerinden bu tarz alışılmış bir şey değildir. Dünyanın diğer yerlerinde belki bilimsel konuşmalar, dünyanın 100 yıllık geleceği için planlanan projeler belki tartışılıyor. Biz de ise seçmen 7 Haziran’da bir mesaj verdiği halde iktidar ve muhalefet bunu anlamamakta ısrar ediyor. Seçmen bu mesaj da şunu dedi: 13 yıldır ülkeyi idare etmenizden memnun değiliz, birlik olunuz. Maalesef, 8 Haziran’dan beri anlamamakta ısrar ediliyor. İstikrarsızlığın istikrarı haline dönüşüyor” dedi.

Bu ülkenin koalisyon dönemlerinde de çok güzel yönetildiğini aktaran Tüzün, bunu tarihte görmenin mümkün olabildiğini söyledi. 1 Kasım seçimlerinde de seçmenin aynı mesajı vereceğinin altını çizen Tüzün, bu kez Saadet Partisi’ne de halkın destek vereceğini çünkü, Saadet Partisi’nin göz göze iletişim kurduğunu belirtti. Tüzün, Türkiye’de 4 partili bir algı yönetimi yapıldığına da dikkat çekerek, 1 Kasım seçimlerinde yapay anketlerin ve algı yönetiminin son bulacağını söyledi.

Milletvekili Adayı Şeref Kaçmaz: Bizim rakibimiz siyasi partiler değil!

15.sıra Saadet Partisi 1.Bölge Milletvekili Adayı Şeref Kaçmaz da öncelikle kendisini tanıtarak sözlerine başladı. Pek çok sivil toplum kuruluşlarında yer aldığını hatta zamanının kalmamasından ötürü bazı sivil toplum kuruluşlarındaki görevini de bıraktığını ifade eden Kaçmaz, 1983’te Refah Partisi ile siyasete atıldığını, 2002-2008 yılları arasında ilçe sekreteri görevini üstlendiğini, 2014 senesinde SKM Başkanı olduğunu ve son olarak 2005 senesinde İlçe Başkanı görevini yaptığını belirtti. 23 senedir özel sektörde yönetici olarak çalıştığını söyleyen Kaçmaz; “Bizim 17 yaşında başlamış olduğumuz mücadele bir amacı, bir hedefi, bir davayı önemseyen, değer veren bir mücadeleydi. Milli görüşün 4 siyasi partisi kapatıldı. Sonuncu partisi, Saadet Partisi. Neden kapatıldı ve bu insanlar neden 5.parti de mücadele etmeye devam ediyorlar? Çünkü, bizler yeryüzünde hakkın ve adaletin tesis edilmesi için mücadele ediyoruz. Tüm siyasi partilerden ayrılmamızın en önemli özelliğimiz bu. Bizim rakibimiz siyasi partiler değil! Biz adaletsiz, bozuk, sömürüye dayalı düzenin alternatifiyiz. Bizim için gücün üstünlüğü değil, hakkın üstünlüğü önemli. Böyle bir ülkenin kurulması için mücadele veriyoruz” şeklinde konuştu. Kaçmaz, son olarak sözlerine Saadet Partisi’nin kimsenin maşası olmadan ve sermayesi olmadan siyasi yaşamına devam ettiğini ekledi.

Milletvekili Adayı Mehmet Fatih Akdağoğlu: Türkiye’nin en son 50 yılına damgasını vuran bir siyasi harekettir!

Saadet Partisi’nin 17.sıra Milletvekili Adayı olan Mehmet Fatih Akdağoğlu’da 1981 Bursa doğumlu olduğunu, milli görüşün hakim olduğu pek çok görevde yer aldığını, şimdi ise İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak yoluna devam ettiğini belirtti. İnşaat sektöründe yönetici olarak görev yaptığını söyleyen Akdağoğlu; “Saadet Partisi, yarım asırlık Türkiye’nin en son 50 yılına damgasını vuran bir siyasi harekettir. Ülkemizin sorunlarına çok önemli katkılar sunacağına inandığım için Milletvekili Adayı olmaya karar verdim. Ayrıca Saadet Partisi, uzlaşma kültürünün en güzel örneğini ortaya koymuş bir pergel misali herkese adaletli şekilde ayrım yapmadan bir ve beraber gören bir yaklaşımı esas alır. Böyle bir siyasi hareketin içinde olmak benim için bir mutluluktur” dedi.

Milletvekili Adayı Muammer Koç: Milli görüş hareketi bizim halkımızın özüdür, kendisidir!

Son konuşmacı olarak Saadet Partisi 30.sıra Milletvekili Adayı Muammer Koç’ta Giresun doğumlu olduğunu ve siyasi yaşamına Fazilet Partisi’nde başladığını söyleyerek, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Saadet Partisi’nde mahalle başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve ilçenin çeşitli kademelerinde görev aldım. Bizler halkın içerisinden gelen birileri olarak teşkilatlarımızda görev yapıyoruz. Çünkü, milli görüş hareketi bizim halkımızın özüdür, kendisidir. Ülkemizi git gide ötekileştiren bir taraf var ve biz bu yönde mücadelemizi veriyoruz. Kapı kapı dolaşarak insanlarımıza bu gerçekleri yeniden anlatacağız. Saadet Partimizi gerektiği noktaya taşımak için mücadele vereceğiz”.

Toplantı, soru – cevap şeklinde devam etti.

Saadet Partisi Beykoz gündemini belirliyor!
Bizi Takip Edin