Saadet Partisi, meclis üyesi adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, belediye meclis üyesi adaylarını Beykoz halkına tanıttı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis Üyesi adaylarını Salon Talia'da düzenlediği tanıtım programı ile resmi olarak Beykoz halkına…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, belediye meclis üyesi adaylarını Beykoz halkına tanıttı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis Üyesi adaylarını Salon Talia’da düzenlediği tanıtım programı ile resmi olarak Beykoz halkına tanıttı. Programa katılım ve ilgi büyüktü.

Saadet Partisi, birbirinden özel misafirleri de bu programda bir araya getirdi. Programa; İBB Başkan Adayı Selman Esmerer, SKM Başkanı Şeref Kaçmaz, Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, İlçe Başkanı Burhan Öz, İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kangel, Temel İnşaat Sahibi Temel Akdağoğlu, Anadolu Gençlik İl Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Gençlik Kolları, Beşevler Gençlik Derneği, mahalle muhtarları ve bir çok parti üyesi katıldı. Programın sunuculuğunu Ahmet Hakan üstlendi. Kamil Minga tarafından okunan Kuranı Kerim’le program başladı. Milli Gençlik Grubu’nun söylediği ezgilerde programa ayrı bir renk kattı. Coşku ve heyecanın bir olduğu salonda, “Bir hilal, beş yıldız, İstanbul’a hazırız” sloganı atılması, Saadet Partililerin iktidar olma yolundaki inançlarını yitirmediğini gösterdi.

Kaçmaz: Biz uyanık askerler olacağız!

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren SKM Başkanı Şeref Kaçmaz, uyuyan milleti uyandırma görevini üstlenen asker olduklarını ifade ederek; “Biz birlik ve beraberlik içerisinde bu seçime kilitlendik. Projelerimiz, çalışmalarımız hazır. Her türlü fedakarlığı yaparak en iyi sonucu almaya çalışacağız. Uyuyan koca bir orduyu uyandırmak için uyanık bir tek asker yeter. Milli Görüşçüler, narkoz almış gibi uyuyan milleti uyandırmak için çabalayan askerler olacaktır. Eksiklerimiz tabi ki var ama tamamlamaya çalışıyoruz. Asla eksiklerimizi mazeret olarak görmüyoruz. Davamız yolunda hepinizin maddi ve manevi desteklerinize ihtiyacımız var. Biz uyanık askerler olacağız!” dedi.

Öz: Rant çağı kapanıp, halka hizmet çağı gelecek!

İlçe Başkanı Burhan Öz, “Saadet kazanırsa, Beykoz kazanacak” sloganlarının gerçekliğine değinerek şunları söyledi: ”Çünkü diğerleri sırayla geliyorlar, sırayla gidiyorlar. Ama Beykoz kaybediyor. Bu kez Saadet gelecek ve Beykoz halkı kazanacak. Nasıl kazanacağımızı da daha önceki Milli Görüş Belediyeciliğinde ispat ettik. Belediyemize, “ Rüşvet alanda verende melundur” yazılacak. Beykoz Belediyesi’ni sadece Saadet Partisi almayacak, Beykoz halkı alacak. Sadece tek bir kuruma kapımız kapalı olacak. Belediyenin yüzü rantçılara ve ranta kapanacak. Beykoz’da inandığımız dava üzerine bir çağı kapatıp, bir çağı açacağız. 30 Mart buna şahit olacak. Rant çağı kapanıp, halka hizmet çağı gelecek! “

Yücel: Beykoz, Beykozlularındır!

Öz’ün ardından sözü alan Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Beykoz’da hayata geçirmek istediği projelerinden bahsetti. Yücel: ”Halkımızın hak ettiği belediyeleri inşallah tüm ülkede tesis edeceğiz. Beykoz’da Beykoz’u yönetecek belediye başkanı seçiyoruz. Milli Görüş ile zamanında içilebilir sular temin ettik. Biz hesabı hakka vermek için uğraşıyoruz. Başkasına hesap vermiyoruz. Biz gücümüzü halktan alıyoruz. Yetimin hakkını yemeyiz, yedirtmeyiz. Beykoz halkı varoşların temsilcisi ya da işgalci değil. Burayı kimseye Allah’ın izniyle yedirtmeyeceğiz. Beykoz, Beykozlularındır. Buradan Beykozlular istifade edeceklerdir. Gençliğimiz de çok sıkıntı var. Bu gençlerden nasıl ileride istifade edeceğiz? Beykoz, narkotik şubenin en çok operasyon yaptığı yerlerden birisidir. Sineklerle uğraşmakla olmaz bu işler, bataklığı kurutacaksınız! Gençliğin problemlerini çözeceğiz. Eğitim, işsizlik hepsini halledeceğiz. Organik tarımı inşallah burada başlatacağız. Balığı tutan garibim, balığı satmak için Kumkapı’ya gidiyor. Buraya balık hanı da tesis edeceğiz. Deniz ulaşımını Beykoz’un lehine yapacağız. Biz belediyemizde, kardeş belediyeler tesis edeceğiz ve onlarla kültür alışverişinde bulunacağız. Projelerimiz çok fazla ve her birinin altı dolu” şeklinde konuştu.

Esmerer: Ülkemiz toz bulutu içerisindedir!

Ülkenin genel durumuna yönelerek konuşmasını sürdüren İBB Belediye Başkan Adayı Selman Esmerer: “Gün özüne dönüş günüdür. Bunun adı Milli Görüş’tür. Önce biz kalkacağız ayağa ve inşallah yeni bir dünyayı kuracağız. Hava kurşun gibi ağır! Dosyalar, operasyonlar hava da uçuşuyor. Ülkemiz toz bulutu içerisindedir. Euro, dolar patlamış… Merkez Bankası engelleyemiyor. Başkanımız, hep bir şarkı söylerdi: Beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurda. O şarkı şimdi: Kendim ettim, kendim buldum… Yazık oldu 11 yıla! Önümüzde yerel seçimler var ama ülke de en ufak yerel seçimle ilgili rüzgar yok. Herkes yeniden yargılanacak diyorlar. Türkiye korkunç bir yere gider! Hepsi serbest kalacak. Bunların ne yaptığından haberi yok. Bu işi Siyonizm, ABD organize ediyor. Bunlar şaşkınlar! Bu halk, 2 şeye karar verecek: Efendi mi olacağız, köle mi olacağız? Köle olacağız diyorsanız; AKP, CHP, diğerleri fark etmez. Efendi olacağız diyorsanız; bunun adı Milli Görüş’tür. Saadet Partisi’dir, başkada alternatifi yoktur. Hiçbirinin birbirinden farkı yok. İstanbul’a sadece kadınlarımızın kullanması için pembe metrobüs getireceğiz” dedi.

Selman Esmerer’in konuşmasının sonrasında 33 tane Belediye Meclis Adayı tek tek ismi okunarak, sahnedeki yerini aldı. Hep birlikte, iktidar olma yolunda sonsuz fedakarlıkta bulunacakları adına söz verdiler.

Saadet Partisi, meclis üyesi adaylarını tanıttı
Bizi Takip Edin