Saadet Partisi'nde bayramlaşma

Saadet Partisi’nin Beykozlu üyeleri, bayramın ikinci gününde İlçe teşkilatının organizasyonunda bir araya geldiler

Saadet Partisi’nin Beykozlu üyeleri, bayramın ikinci gününde İlçe teşkilatının organizasyonunda bir araya geldiler. İlçe Baş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi’nin Beykozlu üyeleri, bayramın ikinci gününde İlçe teşkilatının organizasyonunda bir araya geldiler

Saadet Partisi’nin Beykozlu üyeleri, bayramın ikinci gününde İlçe teşkilatının organizasyonunda bir araya geldiler. İlçe Başkanı Burhan Öz’ün bayram dolayısıyla memleketi Kastamonu’ya gitmesi nedeniyle katılamadığı bayramlaşma, kalabalık sayıda partilinin ilgisi altına gerçekleşti.

SP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Rıza Gik, Muhammet Kalaycı, Hakan Gökçe, Mehmet Demirtaş’ın misafirlerini karşıladıkları bayramlaşma merasimine, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı, DİNBİRSEN Bölge Başkanı Ahmet Alay, AGD Beykoz İlçe Başkanı Abdurrahim Kılıç ve kalabalık sayıda partili katıldı.

Sohbetler edildi, anılar paylaşıldı

Gazetemize açıklamada bulunan Muhammet Kalaycı, Başkan Burhan Öz’ün, sıla-i rahim için memleketi Kastamonu’ya gittiğini belirtti.

Kutlama programı, ilçe örgütünün yaşları büyük olan üyelerinin Beykoz İlçe Başkanlığı’nın kurucu başkanı Yusuf Dalgıç ile ilgili anılarını diğer misafirler ile paylaşmasıyla başladı.

AGD İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı’nın Ramazan, Bayram ve gündeme ilişkin sohbetinin sonrasında ise, İlçe Başkanı Vekili Rıza Gik, misafirlerini selamlayan bir konuşma yaptı.

SP selamı verdiler

SP Beykoz İlçe Başkanlığının mutad bayramlaşması ise bayram şekerlemeleri eşliğinde, teşkilatın dış kapı girişinde gerçekleşti.

Burada Beykoz yerel basınının objektiflerine SP selamı veren partililer, oldukça keyifliydiler!

Haber: Arzu Başlantı

Saadet Partisi'nde bayramlaşma
Bizi Takip Edin