Şampiyon kulüplere Başkan Çelikbilek'ten ödül

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İstanbul U15 şampiyonlarını ödüllendirdi.

Beykoz Belediyesi'nin spora ve sporcuya desteği devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İstanbul U15 şampiyonlarını ödüllendirdi.

Beykoz Belediye Baş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İstanbul U15 şampiyonlarını ödüllendirdi.

Beykoz Belediyesi’nin spora ve sporcuya desteği devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İstanbul U15 şampiyonlarını ödüllendirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul U15 Şampiyonası’nda 27. Grupta şampiyon olan Beykozspor 1908 AŞ ve 30. Grupta şampiyon olan Paşabahçe Spor Kulübü sporcularını altınla ödüllendirdi.

Şampiyonları Beykoz Belediyesi toplantı salonunda kabul eden ve genç sporculara hitap eden Başkan Çelikbilek:  “İlçemizde amatör sporun geliştiğini görmek ve bunların meyvelerini toplamak her Beykozluya olduğu gibi bana da gurur veriyor. Amatör spora yardım sözümü her platforma da olduğu gibi burada da yineliyorum. Profesyonel spor yaşantısının temelini oluşturan amatör kulüpler aynı zamanda buradan yetişen gençlerimizle bir lokomotif vazifesi yapmaktadır. Bizlerde bu bilinçle bütün spor kulüplerimizi ve sporcularımızı destekleyerek yarının başarılı sporcularını ve spor adamlarını yetiştirmek istiyoruz. İlçemize şampiyonluk kazandıran genç futbolcularımızı ve kulüp yöneticilerini kutluyor, Türkiye Şampiyonası’na giden yolda çekilecek kuralarda her iki kulübümüze de başarılar diliyorum” dedi.

Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir de amatör kulüplere her yıl yaptığı malzeme desteği ve nakdi yardımlar dolayısıyla Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür etti.

Ödüllerin takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekildi.

Şampiyon kulüplere Başkan Çelikbilek'ten ödül
Bizi Takip Edin