Seçime sayılı günler kala flaş isimler AK Parti'de!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, seçime sayılı günler kala Beykoz'dan bir çok önemli ismi ailesine dahil etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde Beykoz'da damga vuracak önemli…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, seçime sayılı günler kala Beykoz’dan bir çok önemli ismi ailesine dahil etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde Beykoz’da damga vuracak önemli bir geceye daha imza attı. Hem seçim günü sandıkta görevli olacak kişiler bilgi amaçlı eğitim verme hem de partisine yeni katılan üyelerine rozetlerini takma amacı ile bir gece düzenledi.

Coşkulu ve yoğun bir katılımın olduğu geceye; AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, SKM Başkanı Tuncer Dede, belediye meclis üyeleri, ilçe yönetimi ve binlerce sandık görevlisi ile parti mensubu katıldı.

Rozet takma töreni esnasında ise, Beykoz’da gündem yaratacak bir çok isim açıkça AK Partili oldu. Özellikle CHP eski Belediye Meclis Üyesi Erdal Öztürk ve muhtarlar, gecenin en çok konuşulan isimleri oldu.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren SKM Başkanı Tuncer Dede, kısa bir selamlama yaptı. SKM Başkanı Tuncer Dede’nin konuşmasının ardından seçim günü sandık başında görev alacak kişileri bilgilendirme amaçlı 15 dakikalık bir sandık eğitim videosu izletildi.

Mustafa Gürkan: Birilerine inat büyümeye devam edeceğiz!

Video sonrasında söz alan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, 2 aydır 7 Haziran seçimlerine yönelik sahada çalışma yaptıklarının bilgisini partililerle paylaşarak, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bugün Beykoz Teşkilatını burada çok heyecanlı görüyorum ama, bu heyecanın kalan 9 gün içerisinde azalmadan devam etmesini istiyorum. Bıkmadan, usanmadan en iyi şekilde sahada çalışmamızı istiyorum. 7 Haziran’da inşallah 2009 senesinden bu yana oyunu arttıran bir teşkilat olarak buradan Ankara’ya Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza güçlü bir selam göndereceğiz…Hep beraber geleceğin Türkiye’sinin büyümesi için inşallah çalışacağız. Biz birilerine inat hem Beykoz’da hem Türkiye’de büyüyoruz ve büyümeye de devam edeceğiz”.

Metin Külünk: Bu seçim Türkiye’nin yol ayrımıdır!

Gürkan’ın konuşmasının ardından sözü alan Milletvekili Metin Külünk ise, sözlerine bu coşkunun ve heyecanın bitmemesini dileyerek başladı ve şunları söyledi: “Bize sadece Türkiye’nin değil, tüm dünya mazlumlarının ihtiyacı var. Bizim başımız dik çünkü, biz Türkiye’yiz. Ama bu yetmez, biz bütün insanlığın dirilişinden sorumluyuz. Uhud Savaşı neden kaybedildi, sorarım size. Çünkü, okçular tepesinde görevlendirilenler okçular ganimet heyecanıyla yerlerini terk ettiler. Kazanılacak Uhud, kaybedildi. Sandıklarda görev yapacak arkadaşlar, sizlerde birer okçu gibisiniz. Ama Uhud’dan aldığınız derste görev yerini terk etmeyecek Uhudçularsınız. 12 yıldır sizin verdiğiniz mücadelelerle Türkiye’nin geldiği bu noktadan memnun musunuz? Marmaray’ı kim yaptı, okulları kim güçlendirdi, 2.köprüyü kim yaptı, yüksek hızlı treni kim yaptı, Ankara ile İstanbul’u kim yakınlaştırdı, demokrasiyi ve özgürlüğü kim geliştirdi? Bunları yapan AK Parti Teşkilatı’nın mensupları asla disiplinsiz olamaz. Bizim kararlı ve sevdalı olmamız lazım. Beykoz Teşkilatımızın sokaklarda nasıl çalıştığını biliyorum. Ama şimdi önümüzde çok önemli bir sınav var. Bu seçimde sandığın başında duranlar kim biliyor musunuz? Sandık başında duranlar, Çanakkale’de duran kınalı kuzular gibidir. Kınalı kuzular kimdi, anaların dua ederek, şehit olmaya gönderdikleri evlatlarıydı. Biz bugün siyasi Çanakkale mücadelesi veriyoruz. Türkiye’yi elimizden almak istiyorlar. Erdoğansız bir siyaset, Erdoğansız bir Türkiye dayatmak istiyorlar. Biz buna asla izin vermeyeceğiz! Bu seçim Türkiye’nin yol ayrımı. Türkiye’yi bölmek isteyenlere karşı, Türkiye’yi büyütmek isteyenlerin mücadelesidir! İnşallah 7 Haziran’da tüm Türkiye’de sandıkları patlatacağız”.

AK Parti’ye flaş isimler…

Konuşmalardan sonra İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Milletvekili Metin Külünk başka partilerden AK Parti’ye geçen muhtar ve eski belediye meclis üyesi yaklaşık 38 kişiye parti rozetlerini taktı.

AK Parti’ye geçen flaş isimler ise şunlar:

Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci

Gümüşsuyu Muhtarı Aziz Öztürk

Göztepe Muhtarı Ahmet Duran

Kanlıca Muhtarı Yusuf Kıroğlu

Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci

Baklacı Muhtarı Mustafa Yıldırım

Yavuz Selim Muhtar Muzaffer Abanoz

Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk

Fatih Muhtarı Recep Baltacı

Anadolufeneri Muhtarı Hasan Ata

Alibahadır Muhtarı Hasan Yılmaz

Bozhane Muhtarı Resul Kadıoğlu

Riva Muhtarı Mevlüt Eren

Dereseki Muhtarı Yakup Özdemir

Göllü Muhtarı Celalettin Ayvaz

İshaklı Muhtarı Ali Balta

Kaynarca Muhtarı Mustafa Makas

Kılıçlı Muhtarı Engin Sevim

M.Şevket Paşa Muhtarı Kemal Özman

Öğümce Muhtarı Sıdkı İlter

Paşamandıra Muhtarı Adem Demirel

Görele Köyü Muhtarı Halil İbrahim Kepoğlu

Örnekköy Muhtarı Osman Bakoğlu

Poyraz Muhtarı Ahmet Ersoy

Elmalı Muhtarı Basri Canoğlu

Çiftlik Muhtarı Yüksel Türkyılmaz

Anadolu Kavağı Muhtarı Serdar Lüleburgaz

ANAP Eski Meclis Üyesi Rafet Şişmanoğlu

CHP Eski Meclis Üyesi Erdal Öztürk

CHP Eski Meclis Üyesi Adayı Yusuf Beyhan

ANAP Eski Meclis Üyesi Adayı Enver Kurtuluş

MHP Eski Meclis Üyesi Adayı Hasan Kurt

MHP Eski Meclis Üyesi Adayı Mustafa Hançer

Seçime sayılı günler kala flaş isimler AK Parti'de!
Bizi Takip Edin