Selman Yücel, Beykoz projelerini anlattı

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, yerel seçimi aldıklarında hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, düzenlediği akşam yemeği ile yerel seçimi aldıkları da hayata geçirecekleri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, yerel seçimi aldıklarında hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, düzenlediği akşam yemeği ile yerel seçimi aldıkları da hayata geçirecekleri projeleri basın aracılığıyla Beykoz halkına anlattı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe; Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, İlçe Başkanı Burhan Öz, SKM Başkanı Şeref Kaçmaz, Saadet Partisi İlçe Divan Üyeleri  ve yerel basın temsilcileri katıldı.

Burhan Öz: Biz çağ kapatıp, çağ açmaya geliyoruz

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Burhan Öz; ”Saadet kazanacak, Saadet kazanırsa Beykoz kazanacak” sloganıyla yola çıktıklarını ve bu sloganın tesadüf olmadığını, gerçekten öyle olacağının altını çizdi.

Öz; bıkmadan usanmadan Beykoz’da “ev ev, kapı kapı, el el, yürek yürek” dolaşmaya devam edeceklerini ifade etti ve yerel seçime yönelik ülkenin genel durumundan edindiği izlenimini de paylaştı: “Biz çağ kapatıp, çağ açmaya geliyoruz. Rant belediye çağı bitmiş, hizmet belediye çağı başlamıştır. İnşallah hep beraber bunu göreceğiz. Bu seçimin hakkını vermek adına teşkilat olarak her şeyi yapacağız. Yerel seçimlere hazırlanıyoruz ama sanki ülkemizde yerel seçimlere hazırlanılmıyor. Ülkemizde bir karmaşa var. Sanki yerel seçimlere değil de paralel seçimlere gidiyoruz. Milletimiz yerel seçimlere hazırlanması engelleniyor gibi. Bu toplum mühendisleri her seçim öncesi dikkat dağıtmak için bir şey çıkarabiliyorlar. HSYK’ da, emniyette olanları biliyorsunuz, ayakkabı kutuları havalarda uçuşuyor. İnşallah Milli Görüş tüm Türkiye’de iktidara gelerek bu yapılanmaları yok edecektir” dedi.

Selman Yücel: Biz hakkı olana hakkını verme mücadelesi vereceğiz!

İlçe Başkanı Burhan Öz’ün konuşmasından sonra Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Beykoz’a ve Beykozluya dair düşündüğü ve belediyeyi aldıkları takdirde hayata geçirmeyi istediği projeleri anlattı. Yücel, siyasi parti olarak herkesten farklı olduklarını belirtti. Farklarını ise, “Beykoz’u yöneten halk olacaktır” diyerek açıkladı.

Yücel, Beykoz’un problemlerine değinerek yapmak istediklerini şu şekilde anlattı: “Bizce Beykoz’un en önemli iki problemi var: Mülkiyet ve gençlik. Narkotik şubenin çok sık operasyon yaptığı yerlerden biri Beykoz’dur. %9’u uyuşturucu kullanıyor. Bu uyuşturucu o kadar küçük yaşlara inmiş ki haplara çizgi film kahramanlarının resimlerini basıyorlar. Allah korusun, kullananların uyuşturucudan kurtulmanın yolu da yok gibi. Bizim gençliğimiz bu tehlikeyle yaşıyor. Ahlak ve maneviyata yönelip bunu halledeceğiz. İmar ve tapunun bir kaç boyutu var. 2B boyutu, orman boyutu, büyükşehirden gelen boyut, vakıf arazilerinden gelen boyut var. Tüm bunlar Beykoz için saklanmış durumda, çözülmemiş. Rantı yükselmiş ama imarı çözülmemiş bir Beykoz var. Biz ranta engel olup, rantı halka aktaralım diyoruz. Bizim projemiz bu hedeflerin üzerinedir. Biz belediyeye; “Rüşveti alanda, verende melundur” tabelasını asarız. Kimsenin hakkına, kimsenin elini uzattırmayız. Bu imar ve tapu konusunda bu kadar hassasız. Bizim Beykoz’la projelerimize ne büyükşehir engel olabilir ne hükümet mani olabilir. Çünkü biz, hakkı olana hakkını verme mücadelesi vereceğiz. Milli Görüş’ün gücü halktır, hesap vereceği haktır. İsrafı da haksızlığı da önleyeceğiz. Boş arazilerini üretime çevireceğiz. Mandacılık üreteceğiz, çimen üreteceğiz, camın merkezi yapacağız. Beykoz, cam pazarı olacak. Beykoz kundurayı mutlaka hayata geçireceğiz. Dumansız sanayi ile montaj sanayiyi geliştirip Beykoz’da istihdama katkı sağlayacağız. Bakıma muhtaç insanların, yaşlıların, engellilerin, hastaların sorunları büyük, inşallah o konularda da yardımcı olacağız. Hanımlara özel el emeği çarşıları kuracağız. Trafik ve otopark sorununu çözeceğiz. Beykoz’u nasıl camın merkezi yapacağız diyorsak, organik ürün pazarı yapacağız. Beykozlu bahçesinde ya da tesis edilen yerden organik ürün yetiştirecek. Deniz ulaşımını mutlaka insanımıza cazip hale getirip, deniz ulaşımıyla ulaşımını sağlayacağız. Biz kazanırsak, Beykoz kazanacak!“

Projelerin anlatımı sonrası Selman Yücel, basının sorularını samimiyetle cevapladı.

Selman Yücel, Beykoz projelerini anlattı
Bizi Takip Edin