Selman Yücel, Çubuklu halkına projelerini anlattı

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Çubuklu halkı ile bir araya gelerek Beykoz'da hayata geçireceği projeleri paylaştı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Çubuklu halkı ile bir araya gelerek…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Çubuklu halkı ile bir araya gelerek Beykoz’da hayata geçireceği projeleri paylaştı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Çubuklu halkı ile bir araya gelerek Beykoz’da hayata geçireceği projeleri paylaştı.

Çubuklu Meydan’da halka seslenen Yücel, Beykoz’u İstanbul’un incisi haline getirecek birçok projelerinin hazır olduğunu ve bunu da yapabilecek durumunda olduklarını ifade etti. Selman Yücel’i; Belediye Meclis Üyeleri olan Muammer Koç ve Kenan Akçan yalnız bırakmadı. Düzenlenen etkinlikte sık sık “Bir hilal, beş yıldız İstanbul’a hazırız” sloganları atıldı.

Beykoz’u İstanbul’un incisi haine getireceğiz!

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, seçime çok az bir süre kalındığını hatırlattı. Bu seçimlerin bir yerel seçim olduğunu fakat Beykoz’un her yerinde başbakanın resmini gördüğünü belirten Yücel, ‘sanki Beykozlu belediye başkanı olarak başbakanı seçiyor’ yorumunda bulundu.

 Yücel sözlerini şu sözlerle sürdürdü: “Biz projelerini incelediğimiz, sözlerini dinlediğimiz yapacağına inandığımız birini belediye başkanı olarak seçmek zorundayız. Biz bu seçimlerde algılarımıza ipotek konmadan, yönlendirilmeden kendi irademizle seçtiğimiz kimliğe oy vermek mecburiyetindeyiz. Beykoz insanını Beykoz’dan uzaklaştırma projesi yapılıyor. O yüzden fabrikalarımız kapatıldı, deniz ulaşımını geliştirmiyorlar. Tüm bunlar Beykoz insanının hayatını zorlaştırıp gitmesini istemektir. Bizim ilçemiz uyuşturucu sorunu ile karşı karşıya. Yani bu gençlerimiz ya uyuşturucuyu kullanıyor ya da satıyor. Bizim Beykoz için birçok hizmet projemiz var. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan Beykoz’un en önemli sorunu mülkiyete kadar”. Beykoz’u hem cam yeri hem de cam pazarı halinde getireceklerini ifade eden Yücel, Beykoz’un kundura fabrikasını da unutmayarak tekrar hayata geçireceklerini söyledi.

Beykoz’un iş ve meslek alanında hayat bulacağını vurgulayan Yücel: “Beykoz’un balık hanını yapacağız. Deniz ulaşımını geliştireceğiz, Beykozlu kolay bir şekilde ulaşımını sağlayacak. Organik ürünler yetiştirerek kendi organik pazarımızı kuracağız. Bütün bunların projeleri hazır, yapabilecek durumdayız. Her mahalleye bir gençlik merkezi kuracağız. Orada ahlaklı temiz gençlerin yetişmesini sağlayacağız. Hanımlara el sergileri kuracağız. İnşallah Beykoz’u İstanbul’un incisi haine getireceğiz. Biz Beykoz’a belediye başkanı seçeceğiz, başbakan seçmeyeceğiz” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Selman Yücel, Çubuklu halkına projelerini anlattı
Bizi Takip Edin