Selman Yücel, Yalıköy esnafını ziyaret etti

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Yalıköy esnafını ziyaret etti.

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel yerel seçimler öncesi sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Yücel, teşkilat üyeleriyle beraber Yalıköy…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Yalıköy esnafını ziyaret etti.

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel yerel seçimler öncesi sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Yücel, teşkilat üyeleriyle beraber Yalıköy Mahalle esnafını ziyaret ederek Yalıköy halkına kendini tanıttı.

Dükkanları tek tek ziyaret eden Yücel, esnafın yoğun bir ilgisiyle karşılaştı. Yücel, “Seçime kadar Beykoz’da girilmedik kapı bırakmamaya gayret edeceğiz” diyerek esnaf ziyaretlerinin periyodik olarak devam edeceğinin sinyallerini verdi. Yalıköy Camii’nde namaz kılan Selman Yücel, Yalıköy’deki ilk durağı Yalıköy İmamını Zekeriya Akkaya’yı ziyaret etmek oldu. Ziyaret sonrasında Yalıköy dükkanlarını tek tek dolaşan Yücel ve teşkilat mensupları halkın sorunlarını özenle dinledi.

Beykoz’un tüm mahallelerini dolaşacaklarını belirten Yücel, esnaf ziyaretlerinin amacını şu şekilde açıkladı: “ Ziyaretlerdeki amacımız; halkta ünsiyet oluşturmak, hem esnafın birebir dileğini almak hem de esnafa yapacaklarımız hakkında kısa da olsa ana başlıklarıyla bir proje sunmak. Bunun için bugün esnaf ziyaretine Yalıköy’den başladık. Beykoz için yapmak istediklerimizi, yapacaklarımızı kendilerine ana başlıklarıyla anlatıyoruz. Bazıları bizi gördüğü zaman, projelerimizde kendilerini yakından ilgilendiren konuları merak ediyorlar, onlara onu anlatıyoruz. Bu ziyaretlerimiz periyodik olarak Beykoz’un her mahallesinde devam edecek”.

Yalıköy esnafı hakkında edindiği izlenimleri de basınla paylaşan Yücel: “ Esnaftan bizim genel kanaatimizi bozmayan bir izlenim aldık. Muhatap olduğumuz hiçbir kimseden milli görüşün kimliği ve milli görüşün yaptıklarıyla ilgili kötü eleştiri almadık. Herkesin yaptıklarımıza saygısı var. Tabi herkesin kendi özelinde siyasi tercihi vardır ama herkesin bizim şahsımızda milli görüş hareketine bir muhabbeti var. Esnafın bizi karşılayış tarzından son derece memnunuz. Zaten bizim Türk insanının yapısında da hoş karşılama kimliği var” dedi.

Selman Yücel, Yalıköy esnafını ziyaret etti
Bizi Takip Edin