Selman Yücel'den, Yücel Çelikbilek'e ziyaret

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek' i ziyaret etti.

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, yerel seçimler öncesi sahadaki çalışmalarına devam ediyor. Yücel;…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ i ziyaret etti.

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, yerel seçimler öncesi sahadaki çalışmalarına devam ediyor. Yücel; aynı gün içerisinde Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Temel Açmalı’yı ziyaretinden sonra Yücel Çelikbilek’ in makamında misafir oldu. Selman Yücel; “Çalışmalarımız rutin olarak devam ediyor. Henüz herhangi bir problemimiz yok. Vatandaşlarımızın ne istediği, talebinin ne yönde olduğuna bakıyoruz, onları dinliyoruz” diyerek Beykoz halkının nabzını tutmaya devam edeceği mesajını verdi.

”Bize söyledikleriyle örtüşüyor mu, örtüşmüyor mu? Belediye Başkanı olmamdan ötürü belki bizlerden sorunlarını söylemeye vatandaş çekiniyordur. Sizlerle daha rahat konuşacaklarını düşündüğümden sormak istiyorum” diyen Çelikbilek, Selman Yücel’ e “Vatandaş ne istiyor?” sorusunu yöneltti. Selman Yücel, Beykoz’un bilindik problemleri olduğunu ve işsizlik, ulaşım, imar gibi sıkıntılar yönünde halktan farklı yerlerden farklı talepler aldıklarını ifade ederek; ” Başkanım takdir edersiniz ki vatandaşın imar ve tapu problemi var. Vatandaş, çok fazla yerinden edilme korkusunu taşıyor. Tapusuzluk, imarsızlık, sit problemi, ön görünüm gibi sorunlar daha fazla yoruyor. Aslında esas problem gençlik. Gençlik son derece sıkıntılı” dedi.

Çelikbilek, konuların kendisine de aynı şekilde iletildiğini belirtti. Gençlerimizin sorunlarına kulak verdiğini ve eğitim alanında bir çok gelişime ve yeniliğe kapı açtıklarını söyleyen Çelikbilek; “Okullara iyileştirmeler yaptık. Yatırımlar yaptık ve devam ediyoruz. Beykoz’da eğitim alanında hatırı sayılır ciddi yatırımlarda bulunduk. Beykoz’da önümüzdeki 5 yıl içinde eğitimde hiçbir sıkıntı kalmayacak” dedi.

Selman Yücel'den, Yücel Çelikbilek'e ziyaret
Bizi Takip Edin