Seren Serengil Beykoz Belediye Başkanıyla köpek sorununu görüştü

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, aralarında sanatçı Seren Serengil’in de olduğu hayvanseverlerle birlikte toplantı yaptı

Seren Serengil Beykoz Belediye Başkanıyla görüştü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Alaattin Köseler, aralarında Seren Serengil’in de olduğu ilçedeki gönüllü hayvanseverle değerlendirme toplantısı yaptı.

Gönüllüler, hayvanların kısırlaştırma ve tedavi süreçlerinin ardından alındığı ortama geri bırakılması talebinde bulundu.

Seren Serengil Beykoz Belediye Başkanıyla görüştü

Alaattin Köseler, daha sonra gönüllülerle birlikte Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdi. Başkan Köseler, can dostlarla ilgili sıkıntıları bildiklerini ve bu sorunların tekrar yaşanmaması için merkezin gönüllülere açık olarak hizmet vermesini istediklerini söyledi.

Seren Serengil Beykoz Belediye Başkanıyla görüştü

Köseler, “Beykoz’da sessiz ve dilsiz canlılarımıza sahip çıkacak, mutlu edecek bir yapıyı gönüllülerimizle birlikte oluşturmak istiyoruz. Mevcut merkezimizdeki sistemi de bu yönde rehabilite edeceğiz. Yakın zamanda sizlerle daha kapsamlı olarak bir araya geleceğiz ve can dostlarımıza nasıl bakılması gerektiğinin yol haritasını birlikte belirleyeceğiz.” dedi.

Hayvanlarla birlikte yaşama kültürünün bu coğrafyada yüzlerce yıldır var olduğunu belirten sanatçı Seren Serengil de tedavisi ve kısırlaştırma işlemi tamamlanan hayvanların demir parmaklıklar arkasında tutulmamasını, doğal ortamında bakılmasını istedi.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLA: Beykoz’da köpek sorununa ‘Serengil’ çözümü tepki topladı!

Seren Serengil Beykoz Belediye Başkanıyla köpek sorununu görüştü

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin