Sinoplular da 2014 için AK Parti dedi!

Beykoz Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker AK Parti'den Meclis Üyeliği adaylık başvurusunu yaptı.

Beykoz Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker AK Parti'den Meclis Üyeliği adaylık başvurusunu yaptı.

Sinoplular Kültür ve Yardımlaşma Dernepi (S

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker AK Parti’den Meclis Üyeliği adaylık başvurusunu yaptı.

Beykoz Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker AK Parti’den Meclis Üyeliği adaylık başvurusunu yaptı.

Sinoplular Kültür ve Yardımlaşma Dernepi (SİYAD) Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker, AK Parti Beykoz Belediyesi Meclis Üyeliği için İlçe Başkanı Adem Sefer’ e başvuru evraklarını teslim etti.

SİYAD Genel Başkanı Sebahattin Sungur başta olmak üzere Sinoplu ve Beykozlu hemşerilerinin yalnız bırakmadığı başvuru da heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan Adnan Çeliker, konuşmasında şunları ifade etti:

Adnan Çeliker: Hizmet aşkı apayrı bir aşk!

“ Kalabalıklara konuşmak çok kolay, ama burada dostlara konuşmak çok zor oluyor. Ben sabahtan beri çok rahattım. Kusura bakmayın şu an çok heyecanlıyım. Bu heyecanımı benimle beraber paylaştığınız için teşekkür ederim. Allah Beykoz’ da bana 48 senedir yaşamayı nasip etti. Yaşarken  de gerçekten hep böyle bir gün Beykoz’ dan gider miyim, diye hep düşündüm. Bunu düşündüğüm zamanlarda hep de ürperdim. Tabi, gençliğimden beride değişik stk’ larda, dernekçilikte, spor kulüplerinde, siyasi partilerde elimden geldiğince görev yapmaya çalıştım. Bu işin girmesi oluyor, çıkması olmuyor. Stk’ ya bir girince sen onu bıraksan o seni bırakmıyor. Ama bu hizmet aşkı apayrı bir aşk. Naktin olsa vaktin olmuyor. Ama o vakitte çok güzel insanları tanıma fırsatı yakalamış oluyoruz. Bu çatının altında inşallah Beykoz için bana bir şeyler yapmayı nasip eder. Bunu da AK Parti teşkilatı vesile eder diye düşünüyorum. “ diye konuştu.

Adem Sefer: Taze kanlarla Beykoz’ a hizmet etmeye devam edeceğiz!

İlçe Başkanı Adem Sefer ise Adnan Çeliker’ in meclis üyeliği başvuru evrağını teslim almadan önce yaptığı konuşmasında şöyle dedi:

“ Sivil toplumda hizmet etmek çok farklı bir şey. Çünkü hep vermek üzerine kurulmuş bir şeydir. Vaktinizi harcıyorsunuz, naktinizi harcıyorsunuz. Bir çok şeyden feda ediyorsunuz. Ama bu iş bir gönül işi. Bu anlamda bulunduğu topluma hizmet etmek her insana nasip olmuyor. Biz halka hizmeti hakka hizmet olarak biliyoruz. Bilirsiniz, kongreler de başkanın başında o kadar adam olur ki bir yerlerde olayım diye, ama kongreler bitip iş hizmete geldiğinde başkan üç beş kişiyle yalnız kalmış, hizmet ediyor olur. Yani bu bir şevk işi. Adnan Abimiz önceden SİYAD’ dan sorumluydu, ama şu an başvurduğu nokta Beykoz halkına hizmet etmek. Tabi, bununda ayrı bir hazzı, mutluluğu var. Biz belediye başkanlığı seçiminden sonra, mecliste olan bazı arkadaşlarımızı biraz dinlendireceğiz ve taze kanlarla Beykoz’ a hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu yeni yapımızı oluştururken de demografik dengeye, mahalle yapısına ve buna benzer genel merkezimizin koyduğu kriterlere uygun bir yapı oluşturacağız. Bahtı açık olsun ve hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Sinoplular da 2014 için AK Parti dedi!
Bizi Takip Edin