Son virajı dönerken

Çok önemli bir seçimde son virajı dönerken, ortalık toz duman. Muhalefet tırmanma kaygısı ile her alana el uzatıyor ve her tuttuğuna sarılıyor. Ne var ki söyledikleri birbirini tutmuyor. Durmuş bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çok önemli bir seçimde son virajı dönerken, ortalık toz duman. Muhalefet tırmanma kaygısı ile her alana el uzatıyor ve her tuttuğuna sarılıyor. Ne var ki söyledikleri birbirini tutmuyor. Durmuş bir saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir.

Kılıçdaroğlu?nun saati devamlı ve rastgele oynadığı için doğruyu hiç göstermiyor. Söylediklerinin bir kısmını AK Parti?nin oyunu olabilmek için söylediği belli fakat kendide bunlara inanmadığı için inandırıcı olamıyor. Hatta doğru inandığını söylemediği için birbirini tekzib eden söylemleri oluyor.

Bütün bunlara rağmen CHP?nin oylarının arttığı görülüyor. Kılıçdaroğlu söylediklerinin onda birine inansa idi belki de daha artardı.

En doğru ve en iyi şeyleri yapsanız dahi bu kadar uzun gören bir iktidar döneminde CHP yinede pek ciddi bir taraftar kitlesine sahip değil.

Halkı inandıramayanlar halka inanmayanlar teşkilatlarında halkın önemli bir kesimi olduğunu unutanların karşılığını görecekleri bir seçim olacağa benziyor.

Mevla?dan hayırlı olmasını diliyorum. Çok önemli bir noktada olduğumuzun hiç unutulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Son virajı dönerken
Bizi Takip Edin