Sosyete Çarşısı'nda saklı bir bahçe!

Beykoz Çubuklu Dedeoğlu Sosyete Çarşısı'nda, Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya yeni açtığı mekan olan Arka Bahçe'de basına kahvaltı verdi.

Beykoz Çubuklu Dedeoğlu Sosyete Çarşısı'nda, Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya yeni açtığı mekan olan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çubuklu Dedeoğlu Sosyete Çarşısı’nda, Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya yeni açtığı mekan olan Arka Bahçe’de basına kahvaltı verdi.

Beykoz Çubuklu Dedeoğlu Sosyete Çarşısı’nda, Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya yeni açtığı mekan olan Arka Bahçe’de basına kahvaltı verdi. Mekanın arka tarafında bulunan ve yine mekana ait olan bahçede yapılan kahvaltıya Sosyete Çarşısı Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kandemir’de katıldı.

Sosyete Çarşısı’ndaki beklentiler ve sorunların da konuşulduğu kahvaltıda özellikle ulaşım ve çarşının tanıtımı konusu ağırlıklı gündem konusu oldu.

Ücretsiz Servis ve reklamlar

Ücretsiz taşımanın en geç bir ay içinde başlayacağı ve bir araçla başlayıp daha sonra iki araç şeklinde ring servis hizmeti yapılacağı belirtilirken İETT ile irtibat haline geçileceği ve çarşının yakınından geçecek bir otobüs seferi konulacağı söylendi. Reklam konusunun çok önemli olduğu vurgulanan kahvaltıda yakında bir çok alanda Sosyete Çarşısı reklamlarının olacağı ifade edildi.

Basına konuşan Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya ‘Burada çok güzel insanlarla beraberiz. Çarşının çok yakın zamanda hareketlenmesini bekliyoruz. Ulaşım ve reklam gibi sorunlar bittiği zaman burası çok daha güzel hale gelecek. Beykoz’un böyle bir mekana ihtiyacı vardı.’

Sosyete Çarşısı Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kandemir muhtardan sonra söz alırken “Beykoz’da genç insanlarımıza burası yeni bir iş sahası olacak. 200’e yakın aile buradan ekmek yiyecek. Ulaşım gibi sorunlarımız var ama en yakın zamanda bu sorunlar ortadan kalkacak. Gençlerimiz sokaklarda uyuşturucu ve kötü alışkanlıklara sürüklenmek yerine, burada bir iş bulma şansı yakalayacaklar

Kahvaltı ve sohbet toplantısı sonrası mekan dışında çekilen hatıra fotoğrafının ardından çarşı gezilerek program tamamlandıç

Sosyete Çarşısı'nda saklı bir bahçe!
Bizi Takip Edin