Spor camiasını Beykoz’da buluşturan düğün!

Spor spikeri ve sunucu Ersin Düzen, meslektaşı Seyhan Şaşko ile dünyaevine girdi. Çift, Beykoz’da sade bir törenle hayatlarını birleştirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spor spikeri ve sunucu Ersin Düzen, meslektaşı Seyhan Şaşko ile dünyaevine girdi. Çift, Beykoz’da sade bir törenle hayatlarını birleştirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=tn6dp_f3V8E***

Spor spikeri ve sunucu Ersin Düzen, meslektaşı Seyhan Şaşko ile dünya evine girdi. Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda katılımın olduğu törende çiftin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kıydı. Çiftin şahitlerinden biri de spor yorumcusu Güntekin Onay'dı.

Ersin Düzen, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı Seyhan Şaşko ile geçtiğimiz perşembe günü evlendi. Beykoz'da düzenlenen nikah törenine, Ali Gültiken, Tümer Metin ve Ayhan Akman gibi spor dünyasından ünlü isimler de katıldı.

Düzen ve Şaşko, nikah töreni ardından duygularını sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

Ersin Düzen yaptığı açıklamada, “20 ay önce hayatımı değiştiren, kalbimin sahibi, nefesim, gücüm ve eşim Seyhan Şaşko ile birlikteliğimizi aynı çatı altında, bir aile olarak devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi nedeniyle, aile ve en yakınlarımız bu mutlu günde aramızda olabildi. Sevdiklerimiz, büyüklerimiz, dostlarımızın aramızda olacağı, beraberce hasret giderebileceğimiz bir dönemde düğün yapmayı arzu ediyoruz. Nikahımızı kıyan Beykoz Belediyesi Başkanı Sn. Murat Aydın'a nikah şahidim 25 yıllık dostum Güntekin Onay'a ve arayan, mesaj atan, kalbi bizimle olan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Seyhan Şaşko ise yayınladığı kareye şu fotoğrafa şu notu düştü: İlk aile fotoğrafı. Düğünleri oldum olası sevmemişimdir, küçüklüğümden beri “Ben düğün yapmayacağım, imzayı atarım, nikahı yaparım kâfi. Düğün çok gereksiz, çok angarya bir iş” derdim:) Pandemi sağ olsun gönlüme göre oldu :) 30 kişilik, aile ve çok yakın birkaç arkadaşın bulunduğu, pandemi şartlarını gözeterek bahçemizde yaptığımız küçük bir organizasyonla hayatlarımızı birleştirdik. Tabii ki pandemi şartları düşünüldüğünde çok sevdiğimiz ve kıymet verdiğimiz birçok kişi yanımızda bulunamadı ama kutlama organizasyonunu, salgının da kontrol altına alındığı önümüzdeki günlerde, sevdiklerimizin de katılımıyla gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Teşekkürlerime, nikahımızı kıyarak bu anı ölümsüzleştiren Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın’a şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. Çok ani gibi göründüğünün ve etrafımdaki herkese küçük çaplı bir şok yaşattığımın farkındayım. Ama mevzubahis evlilik olunca benden de başka bir şey beklenemezdi:) En büyük teşekkür tabii ki canım sevgilim Ersin Düzen'e. Her şeyle ilgilendiğin, hep yanımda olup elimi tuttuğun, her şeyi benden önce düşünüp, güzelleştirdiğin için çok teşekkür ederim aşkım. Arayan, soran, tebriklerini ileten, güzel dileklerini esirgemeyen ve yanımızda olan herkese minnettarız. Sevgilerimizle…

Spor camiasını Beykoz’da buluşturan düğün!
Bizi Takip Edin