Tahmaz: Referansım 20 yıllık belediye tecrübem!

İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz, resmi başvurusunu yaparak Beykoz'un son Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz görevinden istifa ederek Beykoz Belediye Başkanlığı aday…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz, resmi başvurusunu yaparak Beykoz’un son Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz görevinden istifa ederek Beykoz Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda 1 Ekim itibari ile başlayan Belediye Başkanlığı Aday Adaylık süreci Mustafa Tahmaz’ın başvurusu ile sona erdi. İBB Zabıta Daire Başkanlığı görevinden istifa eden Mustafa Tahmaz adaylık başvurusu için çoşkulu bir kalabalık ile Ak Parti Beykoz İlçe binasına geldi.

Mustafa Tahmaz’ı adaylık başvurusunda AK Parti İlçe binasının gerek dışını gerekse içini hınca hınç dolduran vatandaşların yanı sıra başta Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı ve Aday Adayı Hasan Karakaya olmak üzere Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı Cavit Gül, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Sinoplular Dernek Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Adnan Çeliker, Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz, Tokatlılar Derneği Başkanı Ömer Şahin, Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş, Görele Köyü Muhtarı H.İbrahim Kepoğlu, Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci ve Şenel Ustabaşı gibi önemli isimler yalnız bırakmadı.

Mustafa Tahmaz: AK Parti’ yi yükseltme adına buradayım!

İlçe Başkanı Adem Sefer’ e başvuru evraklarını teslim ederek aday adaylık sürecine girmiş olan Tahmaz yogun tezahuratlar eşliğinde duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti: “ Bugün burada bir heyecanı yaşıyoruz. Tatlı bir yarış. Keyif veren bir yarış. AK Parti içinde devam eden bir yarış. AK Parti’ nin Beykoz’ daki bayrağını daha yukarıya taşıma, Beykoz’ daki gücünü daha yükseklere çıkarma yarışı. Bu yarışa inanarak bende dahil oldum.” dedi.  Neden aday olduğu konusuna değinen Tahmaz sözlerinin devamında “Malumunuz çok muhterem bir ağabeyimiz bu bayrağı taşıyor. Biz burada 12. aday adayı olarak buradayız. Bütün aday arkadaşlarımız gibi bende AK Parti’ yi yükseltme adına buradayım. Tabi benim bir referansımda var. 20 yıla yakın zamandır İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ nde karar verici olarak görev yapmaktayım. Memur olarak başladım. 2004 seçimlerinden sonra zabıta teşkilatının başında görevlendirildim. Yaklaşık 9,5 senedir bu görevimi yönetiyorum. Benim referansım bu. AK Parti için Beykoz için buradayım. Rabbim hayırlı eylesin. Kim ipi göğüslerse bizde arkadaşımızın arkasında yer alarak Beykoz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Adem Sefer, Taze kanlar teşkilatları canlandırır ve hizmeti artırır!

Mustafa Tahmaz’ın ardından konuşan İlçe Başkanı Adem Sefer “ Biz bu heyecanı teşkilat olarak hep yaşıyoruz ve bundan mutlu oluyoruz. Çünkü birbirinden değerli on iki tane aday adayımız var. Hepsinin müracaat etmesindeki amaç, Beykoz’ a hizmet etmek ve AK Parti bayrağını daha yukarılara taşımak. Biz her zaman dediğimiz gibi halka hizmet hakka hizmet diyoruz. 2004′ te başlayan AK Parti serüveni Beykoz’ u çok farklı yerlere getirdi. Ama yeterli değil. Biz 12 yıldır AK Parti olarak Türkiye’ ye çağ atlattık diyoruz ama Beykoz o süreçten çok fazla nasibini alamamış bir durumda. Mülkiyet, imar sorunlarımızı yavaş yavaş halletmeye çalışıyoruz ve bu konuda bayağı yol katlettik. Demokrasi seçimlerinde hep yenilenme olur, taze kanlar teşkilatları canlandırır ve hizmeti  artırır. Bu süreç sonrasında eminim ki çok daha iyi şeyleri hizmet anlamında kavuşacağız. Beykoz halkı girdiğimiz her seçimde bize inandı ve güvendi . Biz asla bu güveni boşa çıkarmadık. Yeni süreçte inşallah daha iyi şeyleri yapacağız.” diye konuştu.

Tahmaz: Referansım 20 yıllık belediye tecrübem!
Bizi Takip Edin