Takım ruhu Beykoz’u şampiyonluğa taşıdı

Beykoz Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, büyük bir başarıya imza attı.
  • 12.05.2023 00:00:00

Beykoz Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, 16 üniversitenin katıldığı İstanbul Üniversiteler Erkek 1. Ligini namağlup tamamlayarak İstanbul Şampiyonu oldu.

SÜPER LİGE YÜKSELDİ

İstanbul Şampiyonu olan Beykoz Üniversitesi, 420 sporcunun mücadele ettiği ÜNİLİG Voleybol Süper Lige Yükselme Müsabakaları grup maçlarında da şampiyon olarak Süper Lige yükseldi.

NAMAĞLUP ŞAMPİYON

Toplamda 19 erkek voleybol takımının katıldığı müsabakalarda Beykoz Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, toplamda 16 maçı namağlup tamamlayarak Süper Lige yükseldi.

“BAŞARININ PEŞİNDEN KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Voleybol Süper Lige Yükselme Müsabakaları üzerine konuşan Beykoz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörü Enes Özmen, “Yarı final maçında 2-0 geride olan takımımız saha içerisindeki özgüven ve inanç ile 3-2’lik skorla finale yükseldi. Finalde ise ilk set geride başlamasına rağmen birliktelik, takım ruhu ve azim ile skoru 3-2 yaparak rakibini mağlup etti ve adını şampiyonluğa yazdırdı. Şampiyonayı namağlup tamamlayan sporcularımız ve teknik ekibimiz ile gurur duyuyorum. Başarının peşinden koşmaya devam edeceğiz.” dedi.

.

.

İlgili Haberler