Taşkın Hocanın Beykoz projesi ABD Prestij Ödülü aldı

Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu'nun “Beykoz Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması” projesi ABD'den “Özel Başarı Ödülü' aldı.

Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu'nun danışmanlığını ve koordinatörlüğünü yaptığı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu’nun “Beykoz Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması” projesi ABD’den “Özel Başarı Ödülü’ aldı.

Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu’nun danışmanlığını ve koordinatörlüğünü yaptığı ‘Beykoz İlçesinde Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması’  başlıklı proje ABD’den CBS alanında “Özel Başarı Ödülü’ aldı.

Gebze Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Harita Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu’nun danışmanlığını ve koordinatörlüğünü yaptığı ‘Beykoz İlçesinde Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması’  başlıklı proje ABD’den CBS alanında “Özel Başarı Ödülü’ aldı.

Alanında yenilikçi yaklaşımlar ve ileri seviyede mekânsal analiz ve sorgulamaların kullanıldığı projenin ödül töreni 10 Temmuz 2019’da San Diego’da gerçekleşti. ABD’nin Coğrafi Bilgi Sistemleri(CBS) alanında dünya lideri firması olan ESRI tarafından CBS “Özel Başarı Ödülü’ ne ödüle layık görülen proje, 2016 yılının Nisan ayında İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından açılan Yenilikçi Ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenerek Beykoz Belediyesi bünyesinde faaliyete geçirildi. Proje, tüm Türkiye’deki belediyeler için öncü ve uygulanılabilir bir projedir.  

Taşkın Hocanın Beykoz projesi ABD Prestij Ödülü aldı
Bizi Takip Edin