TDBB'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaret

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in de üyesi olduğu TDBB, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in de yönetim kurulu üyesi bulunduğu Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB),…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de üyesi olduğu TDBB, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de yönetim kurulu üyesi bulunduğu Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB), Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen ziyarete TDBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Birlik çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Türk Cumhuriyetleri ve Akraba Topluluklarla ilişkilerin her geçen gün geliştiğine ve bu alana özel duyarlılık gösterdiğine işaret ederek, yerel yönetimler alanında ilişkilerin çok yönlü olarak geliştirilmesinin önemine bu çerçevede TDBB’nin rolüne işaret etti.

TDBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Başkanlığında düzenlenen ziyarete, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Hendek Eski Belediye Başkanı Ali İnci ve TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak  katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, TDBB olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oldukça verimli, faydalı bir görüşme yaptıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmenin ardından günün anısına birlik üyelerine hediye takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

TDBB'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaret
Bizi Takip Edin