TDP faaliyetleri tüm hızıyla okullarda devam ediyor

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği okullarda öğrenci ve velilere yönelik eğitim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği okullarda öğrenci ve velilere yönelik eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

TDP Anaokullarında

TDP öğrenci bilgilendirme faaliyetleri anaokullarında sürmektedir. Oktay Yazıcı Çocuk Üniversitesi’nde, 4-6 yaş arası öğrencilere yönelik eğitim ve bilgilendirme programı gerçekleştirildi. Programda öğrencilere temel polislik bilgileri, güvenlik ve acil durum numaraları anlatılmış, tiyatral oyunlarla konuyu pekiştirmeleri sağlandı.
 
Öğrencilerin hazırlamış oldukları parmak izlerinden oluşan çalışmayı TDP memuruna sunmaları ile program sona erdirildi.

Alibahadır İ.Ö.O öğrencileri bilgilendirildi

Alibahadır İ.Ö.O. öğrencilerine temel polislik bilgileri ve güvenlik konularında eğitim verildi.
 
Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü TDP Büro Amirliği Alibahadır İ.Ö.O. ve orta öğretim öğrencilerine yönelik temel polsilk bilgileri, acil durum bilgisi ve numaraları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
 
TDP Büro Amirliği, öğrencilere tişört, bloknot gibi hediyeler verdi. Çeşitli tiyatral hikayelerle güvenlik ve tehlike konularında öğrencilerin anlatılan konuyu daha iyi anlamaları sağlandı. 3 farklı birimde narkotik madde ve zararları hakkında veli bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 
 ‘Gelecek Bizim’ projesi

Narkotik suçlarla mücadele konusunda yürütülen ‘Gelecek Bizim’ projesi kapsamında; Çavuşbaşı Anadolu Lisesi, Kız Meslek Lisesi, Tokatköy İ.Ö.O. velilerine narkotik madde ve zararları hakkında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantı açılışında TDP büro amirliği tarafından proje hakkında bilgilendirmelerde bulunulmuş, ardından narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü uzman eğitmen tarafından bilgilendirme eğitiminde yapıldı. 
 
Toplantı sonunda soru ve cevap bölümünün ardından narkotik madde ve zararları hakkında hazırlanan broşür ve kitapçıklar velilere dağıtılarak, seminerler sona erdirildi.

Veliler bilgilendirildi

Çavuşbaşı Çok Programlı Lisede narkotik madde ve zararları hakkında veli bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Beykoz TDP Büro Amirliği tarafından narkotik suçlarla mücadele konusunda yürütülen ‘Gelecek Bizim’ projesi kapsamında Çavuşbaşı Çok Programlı Lisede narkotik madde ve zararları hakkında veli bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı açılışında TDP büro amirliği tarafından proje hakkında bilgilendirmelerde bulunulmuş, ardından narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü uzman eğitmen tarafından yaklaşık 90 kişilik öğrenci velisine bilgilendirme eğitiminde bulunuldu.
 
Toplantı sonunda narkotik madde ve zararları hakkında hazırlanan broşür ve kitapçıklar velilere dağıtılmış, soru ve cevap bölümünün ardından seminer sona erdi.

TDP faaliyetleri tüm hızıyla okullarda devam ediyor
Bizi Takip Edin