TDP'nin okul eğitim programları devam ediyor

Beykoz Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında düzenlenen okul eğitim programları devam ediyor.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği'nde görevli memurlar temel polislik bilgilerini kapsayan okul eğitim pr

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında düzenlenen okul eğitim programları devam ediyor.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği’nde görevli memurlar temel polislik bilgilerini kapsayan okul eğitim programlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Çavuşbaşı Yavuzselim Anaokulu’nu ziyaret eden TDP görevlileri, küçük yaş grubu öğrencilere temel polislik bilgisi, polisin ne iş yaptığı konular başta olmak üzere polislik mesleğini tanıtıcı bilgilendirmelerde bulundu.

Çocukların daha iyi anlaması ve sevdirilmesi bakımından “Polis Ne İş Yapar?” konulu çizgi film izlettirilen eğitimde çizgi filmdeki doğrular ve yanlışlıklar üzerine bilgilendirmelerde yapıldı. Okul müdürü, öğretmenler, stajyer öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim sonrası öğrencilere polislikle alakalı boyama kitapları hediye edildi.

Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği’nde görevli memurlar daha sonra Soğuksu İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencilerine eğitim verdi.

Soğuksu İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencilerine yönelik güvenlik, polisin görevleri, vatandaşların sorumlulukları, bir tehlike anında ulaşılması gereken numaralar ve doğru davranış şekilleri konularında eğitim verildi..

Eğitime okulun rehber öğretmeni, 8.sınıf öğretmenleri ve 8.sınıf öğrencileri katılırken eğtim sonrası sorulan soruya doğru cevap veren bir öğrenciye sinema bileti hediye edildi.

TDP'nin okul eğitim programları devam ediyor
Bizi Takip Edin