TEGV tüm çocukların 23 Nisan’ını kutluyor

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ülke çapındaki Etkinlik Noktalarında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutluyor…

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim…

TEGV tüm çocukların 23 Nisan'ını kutluyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ülke çapındaki Etkinlik Noktalarında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutluyor…

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Türkiye’nin 37 iline dağılmış 81 Etkinlik Noktasında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutluyor.

TEGV bu yıl Facebook üzerinden başlattığı “BİR DESTEK, BİNLERCE GELECEK” sosyal medya kampanyası ile de, çocuklarımızın sadece 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda değil, her gün yanlarında olduğumuzu göstermeye davet ediyor.

TEGV, çeşitli etkinliklerin yanı sıra geçmiş yıllardan farklı olarak bu özel günde kurumsal Facebook sayfası üzerinden başlattığı sosyal medya kampanyası ile sms yoluyla TEGV’e destek çağrısında bulunuyor.  23 Nisan’da başlayacak “BİR DESTEK, BİNLERCE GELECEK” kampanyası çerçevesinde toplanacak bağışlarla, 19 yıldır 2 milyona yakın çocuğun gelişimine yardımcı olan TEGV, daha çok çocuğun bilgisayarla tanışmasına imkan sağlamak için 100 adet bilgisayar almayı hedefliyor. Söz konusu kampanyaya katılmak için TEGV facebook sayfasına girerek, 3353’e sms gönderip çocuklarımızın eğitimine 10 TL katkıda bulunabilirsiniz. Kampanya için özel olarak hazırlanan uygulamaya facebook.com/TurkiyeEgitimGonulluleriVakfi adresi üzerinden erişmek mümkün. 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için, okul içi ve dışı saatlerde çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve çağdaş eğitim olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 37 ilde 10 Eğitim Parkı, 44 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği (gezici öğrenim birimi) ve 3 İl Temsilciliği ile çocuklarımıza eğitim desteği hizmeti sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 milyon çocuğumuza verdiği eğitim desteğini on binlerce gönüllüsü ile gerçekleştiriyor. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve uluslararası işbirlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesini imzaladı. TEGV ile ilgili detaylı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.

Beykoz Öğrenim Birimi

Makbule İnaç

Birim Sorumlusu

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

Orta Çeşme Sağlık Ocağı Sağlık Hizmet Binası Kat :3 BEYKOZ – İSTANBUL

T: (0216) 501 97 91

F: (0216) 323 89 86

www.tegv.org

İpek Kıraç Öğrenim Birimi

Filiz ERDOĞAN

Birim Sorumlusu

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

Kandilli Yeni Mahalle Yolu Sadri Alışık Cad. Göksu Mah. No : 27 Anadoluhisarı – Beykoz – İSTANBUL

T:(0216) 462 10 84

F:(0216) 462 10 84

www.tegv.org

 

TEGV tüm çocukların 23 Nisan’ını kutluyor
Bizi Takip Edin