Tekvandocu Neslihan Korkmaz 3. oldu

İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabakaları sonunda Beykoz Belediyesi sporcularından Neslihan Korkmaz kilosunda 3. oldu.

Sarıyer Spor Salonunda 31 Ocak-2 Şubat Tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabakaları sonunda Beykoz Belediyesi sporcularından Neslihan Korkmaz kilosunda 3. oldu.

Sarıyer Spor Salonunda 31 Ocak-2 Şubat Tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabakaları sonunda Beykoz Belediyesi Sporcularından Neslihan Korkmaz kilosunda 3. oldu.

Bayanlar 46 Kiloda mücadeleye çıkan başarılı sporcumuz ilk maçında Gaziosmanpaşa temsilcisi olan rakibi yendi. İkinci karşılaşmasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Takımını temsil eden rakibi ile yapan ve bu müsabakadan da galibiyetle ayrılan sporcumuz 3.maçında ise Gaziosmanpaşa Erdoğan Spor Kulübünden Çiğdem Demirci karşısında kıran kırana geçen bir müsabakanın ardından 5-3 mağlubiyet ile ayrıldı. Bu sonuçların ardından 46 Kiloda Cihan Spor Kulübünden Burcu Özkan şampiyon olurken, G.O.Paşa Erdoğan Spor Kulübünden Çiğdem Demirci ikinci, Egemen Spor Kulübünden Merve Nur Parlak ile Beykoz Belediyespor’dan Neslihan Korkmaz 3.sırayı elde ettiler.

Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı Antrenörü Osman Günaçtı müsabakaların ardından yaptığı açıklamada, “İstanbul İl Birinciliği sporcumuz Neslihan Korkmaz açısından iyi bir deneyime sahne oldu. Her kiloda ilk 4 sırada yer alan isimler Şubat Ayı sonunda Antalya Alanya’da gerçekleşecek olan Milli Takım Seçmelerine katılma hakkını elde ettiler. İnşallah orada da başarılı bir sonuca imza atarız” diye konuştu.

Beykoz Belediyesporun derece yapan sporcusu Neslihan Korkmaz’ı hafta sonunda gerçekleşen takım antrenmanında alkışlarla karşılayan Beykoz Belediyespor tekvando sporcularının bu jesti genç sporcuyu oldukça duygulandırdı. Daha sonra toplu halde objektiflere poz veren sporcular gelen bu başarı haberinin kendilerini dahada heyecanlandırdığını söylerlerken, başarı sözünü vermeyi ihmal etmediler.

Tekvandocu Neslihan Korkmaz 3. oldu
Bizi Takip Edin