Teşekkürler Beykoz…

2010 yılında “Yerel Haber Ajansı” sloganı ile yayın hayatına başlayan ‘Halkın Yayın Organı' Beykoz Güncel Haber, www.beykozguncel.com  web adresi ile internet ortamında 5. yılını doldurdu.

Çizgimizi bozmadan objektif ve tarafsız haber…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2010 yılında “Yerel Haber Ajansı” sloganı ile yayın hayatına başlayan ‘Halkın Yayın Organı’ Beykoz Güncel Haber, www.beykozguncel.com  web adresi ile internet ortamında 5. yılını doldurdu.

Çizgimizi bozmadan objektif ve tarafsız haber anlayışı ile çıktığımız bu yolda Beykoz’un nabzını tutarak,  Ocak ayında 250 bin nüfuslu Beykoz Halkı’nın 3 te 1‘ine ulaşabilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Google Analytics verilerine göre Ocak ayı içerisinde 88 bin 954 farklı internet kullanıcısı www.beykozguncel.com web sitemize giriş yapmış ve bu kullanıcıların okuduğu haber sayısı da 138 bin 717‘ye kadar çıkmıştır.

Beykoz Güncel Haber olarak bu haber maratonunda Beykoz’luların güvenini ve takdirini kazanmış olmanın gururu ile, yine aynı ilkelerle ancak daha da büyük bir sorumlulukla yayınlarımıza devam edeceğiz.

Gazetemiz kurucularına, bugünlere gelmesinde katkısı olanlara, yarınlarımızda yine yanımızda olacak vefakâr dostlarımıza ve en önemlisi gazetemizi sahiplenen Beykoz Halkı’na sonsuz teşekkürler.

Teşekkürler Beykoz…
Bizi Takip Edin