Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş Beykoz'a startı verdi

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Beykoz İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 1 Kasım seçimlerinde sandıktan daha güçlü çıkabilmek için yapılacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Beykoz İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 1 Kasım seçimlerinde sandıktan daha güçlü çıkabilmek için yapılacak çalışmaları istişare etmek üzere Beykoz İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Binası’nda gerçekleşen ziyarete İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ile ilçe yöneticileri katıldı.

12 yıl Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevini yürüten ve 5. Olağan Kongrede MKYK üyeliği görevine getirildikten sonra Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Mustafa Ataş, seçim bölgesindeki ilçeleri ziyaret kapsamında Beykoz’a geldi.

Teşkilat disiplini ile daima bir adım önde olan AK Parti’de olağan kongre sonrası Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine yine teşkilatın sevdiği bir isim olan İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın getirilmesi Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından memnuniyetle karşılandı.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın Beykoz ziyareti memnuniyet yaratırken, teşkilat disiplini ile daima bir adım önde olan AK Parti’de yeni göreve getirilen Mustafa Ataş tebrik edildi.

Yaklaşan 1 Kasım Genel Seçimleri ve son günlerde yaşanan olayların değerlendirildiği görüşmede, özellikle Haziran seçimlerinde Beykoz’un ülke ortalamasının üzerinde aldığı oy başarısının üzerinde duruldu. Sandıktan daha güçlü çıkmak için seçime dair teşkilatların nasıl bir hazırlık içinde olacağı, neler yapılabileceği gibi konuların da istişare edildiği toplantıda tek başına iktidar olmak için 1 Kasım’a kadar her anlamda daha çok çalışma ve emek verileceğinin vurgusu yapıldı.

Toplantı sonunda Mustafa Ataş, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş Beykoz'a startı verdi
Bizi Takip Edin