TOFD Beykoz, engelli üyelerini sevindirdi!

TOFD Beykoz Şubesi, Engelliler Haftası dolayısı ile 13 tane engelliler için tasarlanmış akülü mobileti, ihtiyaç sahiplerine hediye etti.

 

Türkiye Omirilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, 13 tane yurtdışından getirilen engelliler içi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOFD Beykoz Şubesi, Engelliler Haftası dolayısı ile 13 tane engelliler için tasarlanmış akülü mobileti, ihtiyaç sahiplerine hediye etti.

 

Türkiye Omirilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, 13 tane yurtdışından getirilen engelliler için tasarlanmış akülü mobileti, bedensel engelli üyelerine törenle hediye etti.

Engelliler Haftası sebebiyle düzenlenen törende 13 bedensel engelli üyeye, akülü mobilet verildi. Engelli üyelerin, gözlerindeki ve yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. TOFD Beykoz Şubesi’nin bahçesinde düzenlenen törene; Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve derneğe desteklerini esirgemeyen Filiz-İlyas Yılmaz çifti katıldı.

Saniye Efe: Mutluluğumuza mutluluk kattık!

Kısa bir selamlama konuşması yapan TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe; “Engelliler Haftası sebebiyle sizlerinde mutluluğuna mutluluk katacak bu güzel arabalarımızı dağıtmak için bir araya geldik. Biz engelliler için yaşam elbette o kadar kolay değil, bunların farkındayız. Hareket etmekte sağlıklı insanlar gibi rahat edemesekte teknoloji ilerledikçe hareket edeceğimiz aletler gelişiyor” şeklinde konuştu.

Muharrem Kaşıtoğlu: Hayırda tek rakibim TOFD!

Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu da; “Ben Beykoz’da Belediye Başkan Yardımcısı olarak yaklaşık 13-14 aydır görev yapıyorum. Görevimizi yaparken, neyi amaçlıyorsun diye soruyorlar? Talip olduğum tek şey var: Dua ve çalışmalarımı da bu yönde yapıyorum. Peygamber Efendimiz çok güzel buyurmuşlar: Hayırda yarışın. Ben hep hayır yapmaya çalışırken, Beykoz’da çok dişli bir rakiple karşılaştım. En büyük rakibim, OFD. Yücel Başkanımızın verdiği imkanlarla ben hayır yapmaya çalıştıkça, OFD başka bir hayır işi yapıyor. Allah bize hep hayırda yarışmayı nasip etsin” dedi.

Konuşmaların sonrasında mobiletler, sahiplerine teslim edildi. Derneğe olan katkılarından dolayı ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Filiz-İlyas Yılmaz çiftine teşekkür plaketi takdim edildi.

TOFD Beykoz, engelli üyelerini sevindirdi!
Bizi Takip Edin