TOFD, geleneksel kermesini gerçekleşti!

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, ertelediği ‘Anneler Günü Kermesi'ni gerçekleştirdi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, olumsuz hava şartlarından ötürü ertelediği ‘Anneler Günü Kermesi'ni 24 Mayıs Cumart

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, ertelediği ‘Anneler Günü Kermesi’ni gerçekleştirdi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, olumsuz hava şartlarından ötürü ertelediği ‘Anneler Günü Kermesi’ni 24 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdi. Kermesten elde edilen gelir, derneğin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılacak.

Beykoz Çayırı’nda düzenlenen kermese Beykozlular büyük ilgi gösterdi. Kaymakam Süleyman Erdoğan’da kermesi ziyaret ederek derneğe katkı sağlayan isimlerden oldu.

Şube Başkanı Saniye Efe, kermeslerinin 1 gün sürdüğünü belirterek ilgi ve desteklerini esirgemeyen Beykoz halkına, TOFD üyelerine ve ailelerine teşekkürlerini sundu.

TOFD Engelliler Atölyesi’nde engelli üyeler tarafından üretilen, bir emek eseri olan bez torbalar ve takılar satışa sunuldu. TOFD üyelerinin kendi elleriyle yaptıkları lezzetli börekler, pastalar da büyük ilgiyle karşılandı. Bunun yanı sıra kıyafet ve ev gereçleri gibi birçok ürün de, gün boyunca uygun fiyatlarla kermes ziyaretçilerinin ilgi odağı haline geldi.

TOFD, geleneksel kermesini gerçekleşti!
Bizi Takip Edin