Tokatköy'de 7 Haziran'a kadar uyumak yok, yola devam!

Beykoz Tokatköy Mahalle Gençlik Kolları'nın organize ettiği Gençlik Şöleni'nde AK Gençler bir araya geldi.

Tokatköy Gençlik Kolları Mahalle Teşkilatı'nın organize ettiği ‘Gençlik Şöleni'nde tüm AK Gençler, Tokatköy Seçim İrtibat Bürosu'nda bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Tokatköy Mahalle Gençlik Kolları’nın organize ettiği Gençlik Şöleni’nde AK Gençler bir araya geldi.

Tokatköy Gençlik Kolları Mahalle Teşkilatı’nın organize ettiği ‘Gençlik Şöleni’nde tüm AK Gençler, Tokatköy Seçim İrtibat Bürosu’nda bir araya geldi.

Gençlerin birbiriyleriyle kaynaşmasını sağlamak ve birlikteliği güçlendirmek adına yapılan etkinliğe; AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Yaşar Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Çeliker ve Abdullah Yümsel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ile çok sayıda mahalle halkı ve gençler katıldı. Etkinliğe gelen herkese ızgara balık ve turşu suyu ikram edildi. Etkinlikte sık sık 7 Haziran seçimlerinin önemine ve Beykoz teşkilatının yüzde 60 hedefine vurgu yapıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Tokatköy Gençlik Kolları Başkanı Enes Ercan yaptı. Kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Ercan; İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’a, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Çeliker’e, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e etkinliğe verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.

Adnan Çeliker: Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız!

Ercan’ın ardından ana kademe Mahalle Başkanı Osman Kurtoğlu da, desteklerinden ötürü AK Parti İlçe Yönetimi’ne teşekkürlerini sunarak, sözü İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Çeliker’e verdi. Gençlere seslenen Çeliker, etkinliğin bir bahane olduğunun altını çizerek, gençlerden 51 gün boyunca seçim irtibat bürosunu yalnız bırakmamasını istedi. İlçe Başkanı, bir Başkan Yardımcısı ve 3 ilçe yöneticisin Tokatköy’lü olduğunu belirten Çeliker; “Şekil bu olunca, Tokatköylüye çok iş düşüyor. Bizim mutlaka yüzde 60’ın üzerine çıkmamız lazım. Bu Türkiye böyle Türkiye değildi. Bu Tokatköy böyle Tokatköy değildi. Biz şu Tokatköy Meydanı’nda İmam Hatip’e başörtüyle girilsin diye miting yaptık. Yine böyle bir Cuma günüydü…Bunun kim yaptı? Bugünkü muhalefet partileri! Biz tekrar geri dönmemek için, tekrar eskileri yaşamamak için hep beraber her mahallede çalmadık kapı bırakmayacağız, sıkmadık el bırakmayacağız. Tokatköy’e 51 gün uyumak yok, yola devam” şeklinde konuştu.

Mehmet Güler: Durmak yok, hedef 2071!

Son konuşmacı olarak sözü alan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ise, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bu programda emeği geçen herkese teşekkürlerimi belirtmek istiyorum. Bu tarz şölenler, gençliğin bir araya geldiği, kaynaşmanın sağlandığı, bütünleşmenin olduğu tablolardır. Hamdolsun, 2002 yılından itibaren AK Parti iktidarıyla tüm Türkiye sokaklarında bu tarz kaynaşmaları, birliktelikleri görürsünüz. Seçim startını verdik…Mahalle mahalle, sokak sokak gezmeye başladık. Gençlik şöleni ile başlayan bu birliktelik, bu sinerji inşallah Tokatköy’ün başında, Bombalıdere’de, bütün sokaklarını sarar. Birliktelik bizim için önemli. Eğer birsek, berabersek o zaman birlikte Türkiye oluyoruz! Durmak yok, hedef 2071!”.

Tokatköy'de 7 Haziran'a kadar uyumak yok, yola devam!
Bizi Takip Edin