Tokatköy'den Beykoz Merkez'e ''DÜZGÜN'' yürüyüş!

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün “Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir”

CHP’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita ve Kadastro…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün “Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir”

CHP’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün “Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir” sloganı ile Tokatköy Son Durak’tan başlayıp Beykoz Merkez’de son bulan “Selamlama Yürüyüşü” gerçekleştirdi.

CHP’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita ve KadastroMühendisi Aydın Düzgün çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Aydın Düzgün tarafından başlatılan ve “Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir” sloganı ile Tokatköy Son Durak’tan başlayıp Beykoz Merkez’de son bulan “Selamlama Yürüyüşü”ne çok sayıda partili katılırken yürüyüş adeta neşeli ve coşkulu bir geziye dönüştü.

Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir!

“Gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir” ilkesi ile  Tokatköy Son Durak’tan  başlayan “Selamlama Yürüyüşü” boyunca esnaf ve vatandaşların ilgisini karşısında karanfil dağıtan Aydın Düzgün duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti. “Halkımızın CHP’ye olan ilgisinin her geçen gün arttığını görmek benim ve partili arkadaşlarımızın motivasyonunu son derece artırmaktadır. Sonuç olarak “gittiğiniz her yer, tuttuğunuz her el çok önemlidir” ilkesinin ne denli önemli olduğu gerçeğini bir kere daha görmüş olduk.” dedi.

Beykoz Merkez’de son bulan yürüyüş sonrası Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita Mühendisi Aydın Düzgün yapmış olduğu açıklama da “CHP’ye olan sevgi ve teveccüh hat safhadaydı. Gerek partililerimizin gerekse Beykoz Halkı’nın motivasyonunu artırmak her CHP’linin öncelikli görevidir diye düşünüyorum.” dedi

CHP varsa HERKES için var !

Aydın Düzgün son olarak “CHP varsa HERKES için var” sloganının içini doldurdukça Beykoz’un rahat bir nefes alacağı günlere o denli mutlu ve azimli gireceğimiz de bir gerçeklik olarak her CHP’linin gönlünde daha da büyüyerek artıyor. Ve artmaya devam etmesi için elimizden gelen her çabayı sarf edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Tokatköy'den Beykoz Merkez'e ''DÜZGÜN'' yürüyüş!
Bizi Takip Edin