Tokatköy'e 40 derslikli okul müjdesi!

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Şehit Adil Doğan İlköğretim okulunu ziyaret etti.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Şehit Adil Doğan İlköğretim okulunu ziyaret etti. Kaymakam Aydın Ergün’ün desteği ile oluşturulan müzik odasının kullanıma…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Şehit Adil Doğan İlköğretim okulunu ziyaret etti.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Şehit Adil Doğan İlköğretim okulunu ziyaret etti. Kaymakam Aydın Ergün’ün desteği ile oluşturulan müzik odasının kullanıma hazırlanması ile ilgili son durumu kontrol etmek için yapılan ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü H. Nazmi Yekrek’de eşlik etti.

Müzik odasına alınan enstrümanlar, araç-gereçler hakkında bilgi alan Kaymakam Ergün, İlçe Milli Eğitim Müdürü H. Nazmi Yekrek, Okul Müdürü Hamit Kılıçöz ve öğretmenlerden oluşan seyirciler ile birlikte yetenekli öğrenciler tarafından hazırlanan müzik dinletisini de izledi.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, müzik dinletisinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Yekrek ve okul öğretmenleri ile sohbet ederek, eğitim sisteminde yapılan değişiklikler ve  4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili bilgiler verdi.

Ayrıca Tokatköy Şehit Adil Doğan İlköğretim Okulu’nun 2013 yılında 40 derslikli büyük ve donanımlı bir okul olacağının müjdesi veren Ergün, öğretmenlere meslek hayatlarında  başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı.

Tokatköy'e 40 derslikli okul müjdesi!
Bizi Takip Edin