Toplu Sünnet ve Nikâh Şöleni için kayıtlar başladı

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği toplu sünnet ve nikâh şölenleri için kayıtlar alınmaya başlandı.

Beykoz Belediyesi'nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği toplu sünnet ve nikâh şölenl

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği toplu sünnet ve nikâh şölenleri için kayıtlar alınmaya başlandı.

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği toplu sünnet ve nikâh şölenleri için kayıtlar alınmaya başladı.

Tarihi Beykoz Çayırı’nda Ağustos ayında yapılacak olan Çayır Festivali etkinlikleriyle beraber Toplu Nikâh Töreni ve Toplu Sünnet Şöleni de düzenlenecek.

Toplu Nikâh Töreni’nde ihtiyaç sahibi çiftler için ilçe turu, nikâh yemeği ve fotoğraf çekimini kapsayan özel hazırlıklar yapılacak.

Nikâh kıydırmak isteyen çiftler, binlerce kişinin şahitliğinde yeni hayatlarına başlayacaklar. Çiftlere ev eşyası ve çeyizleri de hediye edilecek. Bu mutlu güne ilçe protokolü ve ilçe sakinleri de tanıklık edecek.

Toplu Nikâh Töreni’nin yanı sıra ihtiyaç sahibi yüzlerce çocuğu sünnet ettiren Beykoz Belediyesi, bu yıl da çocuklar ve aileleri için eğlenceli bir Toplu Sünnet Şöleni hazırlıyor.

Çocukların birbirinden renkli gösterilerle eğleneceği Toplu Sünnet Şöleni’nde pek çok sürpriz gösterilerin yanı sıra yerel sanatçılar ve sevilen pop müziği sanatçılarının da konser vermesi planlanıyor.

Toplu Sünnet Şöleni ve Toplu Nikâh Töreni için 20 Haziran 2014 Cuma gününe kadar Beykoz Belediyesi Resepsiyon Servisi’ne başvuruda bulunulması gerekiyor.

Bilgi ve Müracaat: 444 666 1

Toplu Sünnet ve Nikâh Şöleni için kayıtlar başladı
Bizi Takip Edin