Turan: AK Parti'nin tek rakibi kendisidir!

AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, düzenlenen açık alan toplantısında Tokatköy halkıyla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, Tokatköy Seçim İrtibat Bürosu'nun önünde düzenlenen açık alan toplantısı ile…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, düzenlenen açık alan toplantısında Tokatköy halkıyla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, Tokatköy Seçim İrtibat Bürosu’nun önünde düzenlenen açık alan toplantısı ile Tokatköy halkıyla bir araya geldi. Bülent Turan’ı; AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Meclis Üyesi Salim Öztürk, Tokatköy Muhtarı Erkan Atagün, SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker ile meclis üyesi adayları ve parti mensupları yalnız bırakmadı.

AK Parti’nin Türkiye’yi çok farklı bir konuma getirdiğine dikkat çeken Turan, çıkan ses kayıtlarına da değinmeden geçemedi. Ses kayıtları üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da gönderme yapan Turan; “Birileri gibi kasetle gelmedik, kasetle gitmeyeceğiz. Biz genel başkanımızı kasetle sevmedik ki kasetle nefret edelim” dedi. Turan;  AK Parti’nin millete yanlış yapmadan, alnı ak bir şekilde yürümeye devam ettiğini de vurguladı.

İddianız büyükse imtihanınız büyük oluyor!

AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, bu bölgenin vekili olmadığını ancak Beykoz’un kendi anısında çok farklı bir yere sahip olduğunu ifade etti. AK Parti’nin ilk kurulduğunda bazılarının, ‘bir rüzgar gibi gelir geçer’ dediklerini, buna rağmen gelinen noktada bir rüzgar gibi geldiklerini fakat geçmediklerinin altını çizen Turan: “Aynı heyecanla aynı aşkla bir daha 30 Mart’ta yola çıkacağız. Biz milletimize sağlam bir duruş sağladıkça, hem uluslararası alanda hem içerde bizi rahat bırakmadılar. İddianız büyükse imtihanınız büyük oluyor. 2002 yılından beri bizimle kavga etmek isteyenler, Mayıs ayında gezi parkı olaylarını başlattılar. Ama Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu, milletin onu anlaması o süreci de aştı. Baktılar ki, sokak hareketleri ile Erdoğan yok olmayacak, yalanla kampanyayla dedikodu başlattılar. Biz birileri gibi kasetle gelmedik ki kasetle gidelim. Biz genel başkanımızı kasetle sevmedik ki kasetle nefret edelim. Bu toplum kasetlerin sahte olduğunu, montaj olduğunu anladı. Halk yanlış yapanı çok iyi idrak eder ve anlar” şeklinde konuştu.

İstanbul Beyefendisi Kadir Topbaşı, Sarıgül’le kıyas yapmam!

Alınları ak bir şekilde yola yürüdüklerini belirten Turan, dünya da 13 yılda oyunu artırarak gelen başka bir partinin olmadığını söyleyerek bunun sebebini ‘biz milleti anladık, millet bizi anladı’ şeklinde açıkladı. Turan, sözlerini şöyle sürdürdü: “13 yılda bir tane banka battı mı ve bunu millet ödedi mi? Eğitim de sağlıkta çok büyük mesafeler katledildi. Yol, ulaşımda aynı şekilde. Ne zaman nükleer enerjiyi Mersin’e getirme kararı verdik, 3. havaalanı ve köprü gibi adımlar atmaya çalıştık, gezi parkıyla ‘dur’ dediler. Beceremediler, diğer iftiraları atmaya başladılar. 30 Mart’ta İstanbul’un başkanı tartışmasız Kadir Topbaş olacaktır. Herkes her şeyi görüyor ve biliyor. Ben İstanbul Beyefendisi Kadir Topbaşı, Sarıgül’le kıyas yapmam. Millete oyun tutmaz. Beykoz’un da Yücel Bey’le nasıl yol katledildiğini biliyor. Dünyada, Türkiye artık farklı bir yerde. Şu an 94 tane ülke bize vize uygulamıyor. AK Parti, Türkiye’yi Edirne-Kars dağlık sınırından çıkarıp farklı bir yere taşıdı. IMF’ye bir tek kuruş borcumuz kaldı mı? 1 yıldır şehit haberi almıyoruz. AK Parti’nin rakibi ne CHP ne MHP’dir. Bizim rakibimiz, bir önceki aldığımız oy oranıdır. Biz, bizimle yol yürürüz. Siz varsınız diye Erdoğan, one minute diyebiliyor, yol yürüyebiliyor. Güçlü bir genel başkan ve güçlü bir teşkilatla, millete yanlış yapmadan milletle yürümeye devam edeceğiz” .

Konuşmasının ardından Milletvekili Bülent Turan, halkın sorularını aldı ve onlarla kısa süreli sohbet etti.

Turan: AK Parti'nin tek rakibi kendisidir!
Bizi Takip Edin