Türkan Şoray'ın yeni adresi Çubuklu

Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray yıllardır oturduğu Etiler'deki evini satarak Çubuklu'ya taşınıyor.

Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray, uzun zamandır aradığı evi buldu. Yıllardır oturduğu Etiler'deki evini satan usta oyuncu Beykoz Çubuklu'ya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray yıllardır oturduğu Etiler’deki evini satarak Çubuklu’ya taşınıyor.

Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, uzun zamandır aradığı evi buldu. Yıllardır oturduğu Etiler’deki evini satan usta oyuncu Beykoz Çubuklu’ya taşınıyor. Şehrin kaosundan ve gürültüsünden kaçan sanatçılar arasına Türkan Şoray da katıldı. Yıllardır Etiler’de oturan, ancak bir süredir hem kalabalıktan hem de evin yorucu merdivenlerinden şikâyet eden Şoray, sonunda aradığı evi buldu.

ÇUBUKLU VADİ KONAKLARI

Sakin, doğayla mümkün olduğunca iç içe, aynı zamanda güvenlikli bir ev arayışında olduğu bilinen usta oyuncu, tercihini Beykoz Çubuklu Vadi Konakları’ndan yana kullandı.

DEKORASYON YAĞMUR İLE 

Türkan Şoray, taleplerine uygun yeni adresini bulur bulmaz da taşınmak için hazırlıklara başladı. Evin dekorasyon işlerini kızı Yağmur Ünal ile birlikte yürüten sanatçı, her köşenin onun zevkini yansıtmasını istiyor.

ONLARLA KOMŞU OLACAK

Türkan Şoray, yeni evinde Şahan Gökbakar, Engin Altan Düzyatan, Ralf Tezman gibi sanat ve iş dünyasının tanınmış birçok ismine komşu olacak.

Türkan Şoray'ın yeni adresi Çubuklu
Bizi Takip Edin