Ünlü şarkıcı Bengü o önemli mesajı Beykoz’dan verdi!

Hamile olan ünlü şarkıcı Bengü, Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi’nde ikinci doz aşısını yaptırdı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hamile olan ünlü şarkıcı Bengü, Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi'nde ikinci doz aşısını yaptırdı.

İkinci çocuğuna 6 aylık hamile şarkıcı Bengü, sosyal medyadan Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi'nde ikinci doz aşısını yaptırdığı fotoğrafını “6 aylık hamileyim. Doktorlarıma ve bilime güveniyorum. İkinci dozu oldum. Lütfen siz de aşı olun” mesajıyla paylaştı.

Selim Selimoğlu ile 2018'de nikah masasına oturan Bengü, bir yıl sonra da kızı Zeynep'i kucağına almıştı. Altı aylık hamile olan Bengü, ikinci çocuklarına kavuşmak için gün sayıyor. 42 yaşındaki ünlü şarkıcı, hamileliğinin altıncı ayında ikinci doz koronavirüs aşısını da yaptırdı. Bengü, daha önce doktoruyla konuştuğunu ve aşı olmasında bir sakınca görülmediğini dile getirmişti.

“LÜTFEN SİZ DE AŞINIZI OLUN”

Bengü, aşı olduğu sırada çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaştı. Ünlü şarkıcı paylaşımında “Evet 6 aylık hamileyim. Evet doktorlarıma ve bilime güveniyorum. Evet ikinci doz aşımı oldum. Lütfen siz de aşınızı olun” notunu yazdı.

İlk doz aşısının fotoğrafını da paylaşan Bengü bazı aşı karşıtları tarafından sosyal medyada linç edilmişti.

ÜNLÜLERDEN 'BİLİME GÜVEN AŞINI OL' MESAJI

Sağlık Bakanlığı'nın 'Kolları Sıvıyoruz' sloganıyla yürüttüğü aşılama kampanyasına Beyazıt Öztürk ve Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan da katıldı. İki ünlü isim vatandaşları aşı olmaya çağırdıkları kamu spotunda “Bilime Güvenin” mesajı verdi. 

Ünlü şarkıcı Bengü o önemli mesajı Beykoz’dan verdi!
Bizi Takip Edin