Ünü İstanbul’a yayılan Beykoz markası: Kavacık Şarküteri

Beykoz’da organik olarak üretilen manda yoğurdundan reçele, mantıdan zeytinyağına kadar yöresel birçok ürünün satıldığı “Ukkaşe Kavacık Şarküteri” doğal, katkısız ve el yapımı ürünlerini en uygun fiyatlarla tüketiciyle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da organik olarak üretilen manda yoğurdundan reçele, mantıdan zeytinyağına kadar yöresel birçok ürünün satıldığı “Ukkaşe Kavacık Şarküteri”  doğal, katkısız ve el yapımı ürünlerini en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor.

Organik, katkısız ve el yapımı ürünleri İstanbulluların ayağına getiren “Ukkaşe Kavacık Şarküteri”, peynir, tereyağı, kaymak, süt, yoğurt, reçel, manda kaymağı, sirke ve salça gibi bin bir çeşit yöresel ürünleri tüketiciyle buluşturuyor.

9 yıl önce Ukkaşe Kavacık Şarküteri’yi kuran ve Beykoz’a hizmet etmek için yola çıkan Kavacık Şarküteri İşletme Sahibi Ali Fuat Öksüz, şu anda Instagram hesabında (@kavaciksarküteri) yaklaşık 70 bin takipçiye ulaşarak tüm İstanbul’a hizmet eder bir işletme haline geldi.

5 ay önce vefat eden, 25 yıl Beykoz halkına hizmet eden Dâhiliye Uzmanı ve Başhekim olarak birçok hastaya şifa kaynağı olan Dr. Selami Öksüz’ün oğlu olan Ali Fuat Öksüz de babasının yolundan, farklı bir sektörde Beykoz ve İstanbul halkına hizmet etmeye devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=KdSZlyIMuEY***

Ali Fuat Öksüz, kendi ürettiği ürünler ile yerel üreticilerden gelen katkısız, doğal organik ürünler ve Kahramanmaraş’tan gelen doğal, yöresel ürünlerin satışının yapıldığını belirterek İstanbul’un her yerine limitler dâhilinde kargo ile gönderim kolaylığı sunulduğunu aktardı.

İşin püf noktasını ve “Ukkaşe Kavacık Şarküteri”yi diğerlerinden ayıran en büyük özellikten bahseden Ali Fuat Öksüz, “Herhangi bir ürün satarken dikkat ettiğim en önemli şey ilk önce ben kendi evimde kendi çocuklarıma yedirebiliyor muyum? Ona bakıyorum. Üretim yaparken hijyen kurallarına dikkat ediyoruz, katkı ve koruyucu kullanmıyoruz ve en önemlisi kendi evimizde yemediğimiz hiçbir şeyi burada müşterilerimize sunmuyoruz.” dedi.

KAVACIK ŞARKÜTERİ INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM: 0533 669 4095

ADRES: Orhan Veli Kanık Caddesi No:43 BEYKOZ/ İstanbul

KAVACIK ŞARKÜTERİ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ: 

İNEK SÜTÜ – MANDA SÜTÜ – KEÇİ SÜTÜ – TEREYAĞI

KÖY TAVUĞU – ORGANİK KÖY YUMURTASI

ERZİNCAN TULUM PEYNİRİ (BİDON) – DERİ TULUM PEYNİRİ

EV YAPIMI MANTI – SİYEZ MANTI – BASMATİ PİRİNÇ

İÇLİ KÖFTE – KARAKILÇIK EKMEĞİ

DOMATES VE BİBER SALÇASI

KAYMAK – EV YAPIMI YOĞURT 

MANDA YOĞURDU – MANDA LOR PEYNİRİ

İNEK-KEÇİ SÜTLÜ DONDURMA – FISTIKLI DONDURMA – ÖZEL KAHRAMANMARAŞ DONDURMASI

EZİNE PEYNİR LÜLEBURGAZ’DAN – KARS’TAN ESKİ KAŞAR

GÖBEK KAŞARI – GEMLİK ZEYTİNİ – ZEYTİNYAĞI (SOĞUK)

ÇAM BALI – SÜZME ÇİÇEK BALI – KARAKOVAN PETEKLİ BAL

SİYEZ KURABİYE – SİYEZ EKMEĞİ – SİYEZ UNU – SİYEZ BULGURU

KEÇİ PEYNİRİ – KEÇİ KOYUN İNEK KARIŞIK PEYNİR

YERLİ CEVİZ İÇİ – ANTEP FISTIĞI – BADEM – FINDIK

BOL FISTIKLI HATAY LOKUMU

DAĞ İNCİRİ 1.KALİTE- GÜNKURUSU KAYISI 1.KALİTE

SUCUK – KAVURMA – SADE YAĞ – HURMA

Ünü İstanbul’a yayılan Beykoz markası: Kavacık Şarküteri
Bizi Takip Edin