Vadesi geçmiş borcunuz kalmasın!

Beykoz Belediyesi'ne borcu olan vatandaşların, vadesi geçen borçlarını ödeyebilmeleri için çalışma başlatıldı. 

Borçların yаpılаndırılmаsını öngören 6552 sayılı kanun gеrеğincе, Beykoz Belediyesi'ne borcu olan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’ne borcu olan vatandaşların, vadesi geçen borçlarını ödeyebilmeleri için çalışma başlatıldı. 

Borçların yаpılаndırılmаsını öngören 6552 sayılı kanun gеrеğincе, Beykoz Belediyesi’ne borcu olan vatandaşların, vadesi geçen Emlak ve Çevre Temizlik Vergi borçlarını ödeyebilmeleri için çalışma başlatıldı. 

Beykoz Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülen bu çalışmada vatandaşlar 30.04.2014 tarihinden itibaren geriye dönük Emlak ve Çevre Temizlik vergisi borçlarını yapılandırma ve taksitlendirme imkânından yararlanabilecek.

1 Aralık Son Gün

Beykoz Belediyesi’ne borcu bulunan vatandaşlar, 1 Aralık 2014 tarihine kadar yapılandırma ve taksitlendirme işlemlerini Maliye Hizmetler Müdürlüğü’nde gerçekleştirebilecek. Vadesi geçmiş tüm borçlar için peşin 6 taksit, 9 taksit, 12 taksit ve 18 taksit olarak her 2 ayda bir ödeme kolaylığı sağlanacak.

Tarihi Yapılara Tam Vergi Geliyor

Tarihi eserlere emlak ve çevre temizlik vergisi muafiyeti kaldırıldı. 2015 tarihi itibariyle Boğaz’daki köşk, yalı gibi tarihi değeri olan binaların emlak vergisi tam yatırılacak. Boğaziçi sahil şeridinde konut ya da işyeri olarak kullanılan taşınmaz kültür varlıklarının sahipleri, emlak ve çevre temizlik vergisini tam olarak ödeyecekler. 

 

Vadesi geçmiş borcunuz kalmasın!
Bizi Takip Edin