Voleybol Okulu için kayıtlar yeniden başladı

Tadilat nedeniyle ara verilen Beykoz Belediyspor Voleybol Okulu için kayıtlar yeniden  başladı.

Beykoz Belediyspor Voleybol Şubesi Sorumlusu Yaşar Kesici yaptığı açıklamada halen antrenmanların yapıldığı Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde salo

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tadilat nedeniyle ara verilen Beykoz Belediyspor Voleybol Okulu için kayıtlar yeniden  başladı.

Beykoz Belediyspor Voleybol Şubesi Sorumlusu Yaşar Kesici yaptığı açıklamada halen antrenmanların yapıldığı Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde salon bölümünde tadilat neticelendiğini söyleyerek yeni kayıtlar almaya başlıyacaklarını ifade etti.

Voleybol Okuluna yeni katılımlar beklediklerini söylyene Kesici konuşmasına şöyle devam etti.”Salon sorunumuz nedeni ile Yaz Döneminde Voleybol Okulumuza maalesef  yeni isimleri dahil edememiştik. Artık sorun ortadan kalktı. 6-16 Yaş Grubuna dahil Beykozluları Voleybol Sporu ile buluşturacak, isteklileri voleybol sporuna kazandıracak okul çalışmalarımızda kayıtlara başladık. Beykozlu ailelerin çocuklarını voleybol okuluna yazdırmak için bizlere olan yoğun isteklerine artık daha iyi cevap sunabileceğiz. Dör dörtlük bir salona kavuştuk. Bu sporu el birliği ile Beykoz’da zirveye taşımanın ilk adımlarını atmaya başladık” dedi.

Beykoz Belediyespor’da sakatlık şoku!

Beykoz Belediyespor A Bayan Voleybol Takımı geçen hafta sonunda oynadığı ve 3-1 mağlubiyeti ilte tamamlanan Ankara Numunespor maçında 2 sakat verdi! Müsabaka anında yaşanan iki pozisyonun ardından olayın tazeliği ile farkına varılmayan sorun, maç bitimi ile birlikte sıkıntı yaratacak niteliğe büründü.

Beykoz Belediyespor Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz her iki oyuncunun da yaşadıkları sakatlıkların ardından yaptığı açıklamada, “Smaçör mevkiinde sezon başından beri etkili oyunları ile takıma büyük katkı sunan iki genç oyuncumuzun sakatlıkları bizleri şok etti. Oynuclarımıdan Hazal Elitaş’ın çeklen MR’ı sonrasında  dizinde ödem oluştuğı ortaya çıktı. Tedavi süreci başladı. Bu hafta ligde maçımız olmaması bir avantaj, İnşallah Ordu Telekom müsabakasına kadar bu sorun ortadan kalkar. Diğer sakatlık problemi yaşayan etkili smaçörümüz Nihal Yılmaz’da ise menisküs yırtığı olma şüphesi var,Onunda çekilecek MR’ı sonrasında tam net bir tablo önümüze çıkacak. Ligde iyi bir hava aykalamışken gelen bu sakatlıklar bizleri üzdü.” diye konuştu.

KADROYA TAKVİYELER OLABİLİR

Öte yandan ligin başından beri ortaya koydukları performansı dikkate aldıklarında bazı mevkiilerde oyuncu takviyesine gidebileceklerinin sinyalini de veren Bektaş Durmaz,” Gerek sakatlık problemleri gerekse takım içi alternatifleri zenginleştirme babında 2-3 oyuncu transferi söz konusu olabilir. Bu konuda bazı temaslara başladık. Biz bu transferleri düşünürken , önümüzdeki sezon için de yapacakları katkıyı göz önünde tutmak istiyoruz. Tabii ki ilk kez A Bayan kategoriisnde lige girmiş olmamız e grubumuzda gerçekten de voleybola yatırım yapan, tecrübeli isimlerin monte edildiği ekiplerin yer alması sıralamadaki yerimize etki edecek. Bu yılki tecrübe kazanım sürecini başarı ile atlatıp, önümüzdeki sezon için dahada güçlenmiş, kadro olarak zenginleştirilmiş bir ekip düşüncemiz de mevcut.” şekline konuştu.

Voleybol Okulu için kayıtlar yeniden başladı
Bizi Takip Edin