Yapabilir miyiz..?

Darbe kalkışmasının arkasında başta Amerika olduğunu FETÖ Terör örgütünün baş destekçisinin Amerika olduğunu biliyoruz ve buna milletçe inandık.

Öyle değil mi?

7 Ağustos Pazar günü Demokrasi Mitingi'nde milyonlarca vatandaşımız Yenikapı Mitingi'ne

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Darbe kalkışmasının arkasında başta Amerika olduğunu FETÖ Terör örgütünün baş destekçisinin Amerika olduğunu biliyoruz ve buna milletçe inandık.

Öyle değil mi?

7 Ağustos Pazar günü Demokrasi Mitingi’nde milyonlarca vatandaşımız Yenikapı Mitingi’ne katıldı. Bende oradaydım.

Milyonlar olarak bugüne birlikte şahit olduk. Ülkenin her bir köşesine kurulan dev ekranlardan insanlarımız mitingi takip etti.

Milyonlarca insanımız şahitlik ettiği bu tarihi günü Amerika’nın Facebook programından takipçileri ile paylaştı. Kimileri canlı yayın yaptı.

Devlet büyüklerimiz, gazetecilerimiz, sanatçılarımız ve entelektüellerimiz Amerika’nın Twitter programından yaşadıkları bu günü takipçilerinin bilgilerine sundular.

Fotoğraf paylaşmayı seven binlerce kişi Amerika’nın Instagram programından miting alanına ait en güzel fotoğraflarını paylaştılar.

Anlık mesajlaşmalarımızı Amerika’nın programı WhatsApp aracılığı ile yaptık.

Bunların hepsini bende yaptım.

Silahlı Kuvvetlerimiz, Emniyet güçlerimiz Amerika menşeli yazılımlarla donatılmış son sistem araç-gereçlerle miting alanındaki güvenlik önlemlerini aldılar.

Ben bu notları, miting alanından Beykoz’a dönerken Amerika menşeli son model akıllı telefonumla yazdım.

Facebook kullanıcıları hatırlar mı bilmem. 15 Temmuz akşamı şöyle bir mesaj gelmişti. Bulunduğun yerde “Güvende olup olmadığınızı paylaşın” diye.

Miting bitti büyük bir görevi yapmanın huzuru ve huşusu içerisinde evlerimize döndük. Anne- babaları ile mitinge katılan çocuklar Amerika kuruluşu hamburgercilerde ödüllendirildiler.

Biz bilmiyor muyduk?

Irak’tan, Mısır’dan, Suriye’den, sonra sıranın Türkiye’ye geleceğini.

Biliyorduk. Biliyorduk.

İşte geldi. Hem de bu milletin moralinin en yüksek olduğu bir dönemde geldi.

Ve millet olarak, ülkemize sahip çıktık.

Gerçek halka, biraz bekleyelim ortalık bir yatışsın diyen takiyecilerin, işi sağlama bağlayanların da katılmasıyla meydanlardaki sayılarımız daha da arttı.

Ülkemizi karanlık günlere taşımak isteyen dış güçlere, maşa olarak kullanılan Türk Vatandaşı vatan hainlerine bu millet fırsat vermedi.

Bu gurur tablomuzu dünya ile kendi dünyamızla paylaştık. Etrafa bilgi verdik.

Peki, her anımızı paylaştığımız Amerika’nın yazılımlarını, ürettiği ürünleri tüketmeden yapabili rmiyiz.?

Yapamıyorsak eğer biz bağımlı olmuşuz demektir.

Bir psikiyatri hocam derste anlatmıştı “Bağımlılık ise bir hastalıktır” diye.

Amerika bu programları bizlerin kullanımından kaldırır mı. Hayır kaldırmaz. Çünkü bizim tüm düşüncelerimizi, tüm bağlantılarımızı, en mahrum anlarımız daha kolay öğrenemez de ondan.

7 Ağustos ülkemiz için yeni bir milat olur inşallah.

Yeni Türkiye sloganları inşallah sözde kalmaz.

Bugün biricik kızımın doğum günü. Dokuz yaşına girdi. Kızımın yeni yaşında yanında olamadığım için üzgünüm, fakat ülkem için yeni bir başlangıç olacağı ümidiyle de sevinçliyim.

Saygıyla kalınız.

Yapabilir miyiz..?
Bizi Takip Edin