Yenimahalle'de kaçak hafriyata suçüstü

Beykoz Yenimahalle Spor Kulübü arazisine kaçak hafriyat döken bir kamyona suçüstü yapıldı.

Beykoz Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Haydar Çelik ve mahalle sakinleri tarafından spor kulübü sahasına kaçak hafriyat döken bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Yenimahalle Spor Kulübü arazisine kaçak hafriyat döken bir kamyona suçüstü yapıldı.

Beykoz Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Haydar Çelik ve mahalle sakinleri tarafından spor kulübü sahasına kaçak hafriyat döken bir kamyona suçüstü yapıldı.

Beykoz Yeni Mahalle’de uzun zamandır devam eden spor kulübünün saha düzenleme çalışmalarını fırsat bilen kaçak hafriyatçılar gece sahaya izinsiz döküm yaparken suçüstü yakalandı.

İlk olarak Beşiktaş – Liverpool maçının oynandığı esnada döküm yapan hafriyatçılar, gecenin ilerleyen saatlerinde ikinci döküm için geldiğinde Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Haydar Çelik ve mahalle sakinleri tarafından suçüstü yakalanarak Polis ve İBB zabıta ekipleri çağrıldı.

Polis ekipleri araç plakasının sökük olduğu kamyon sürücüsüne firma yetkilisini olay yerine çağırttı. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkollü olarak olay yerine gelen firma yetkililerinin ehliyetlerine el konulurken, kaçak hafriyat döken kamyon bağlandı ve 40 bin TL ceza kesildi.  

Yenimahalle'de kaçak hafriyata suçüstü
Bizi Takip Edin