Yerlerinizi satmayın! Çocuklarımızı Beykoz dan mahrum bırakmayın!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Gönülden Gönüle' buluşmalarımız kapsamında Ardahanlıları ağırladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Gönülden Gönüle' buluşmalarımız kapsamında Beykoz'da yaklaşık 6 bin 500 seçmeni olan Ardahanlılar ile Belediye Başka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Gönülden Gönüle’ buluşmalarımız kapsamında Ardahanlıları ağırladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ‘Gönülden Gönüle’ buluşmalarımız kapsamında Beykoz’da yaklaşık 6 bin 500 seçmeni olan Ardahanlılar ile Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ı bir araya getirdi. Başkan Adayı Aydın “Yerlerini satarak çocuklarımızı Beykoz’dan mahrum bırakmayın. Beykoz’un geleceği çok daha iyi olacaktır. Çocuklarımızın ben Beykozluyum diyerek büyüsün” diyerek yerlerini satmama konusunda uyardı.

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Adem Sefer ve Cumhur İttifakı MHP Beykoz Meclis Üyesi Adayı Bülent Gökdağ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç ile Beykozlu Ardahanlılar katıldı.

Adem Sefer: Ardahanlılar hemşerilerine sahip çıkacaktır

Ardahan yöresine ait halk oyunları ile başlayan programın açılış konuşmasını AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı Adem Sefer gerçekleştirdi. Sefer, “Beykoz Belediye Başkan Adayımız Murat Aydın ile birlikte 31 Mart seçimleri için sahada çalışma yürütüyoruz.

Bugün de siz değerli Ardahanlı hemşerilerimiz ile birlikte başkan adayımızı misafir ediyoruz. Sizlerin dün olduğu gibi bugün de hemşerilerinize sahip çıkacağına eminim” diyerek katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Hanefi Dilmaç: Gönülden Gönüle bir araya geliyoruz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç yapmış olduğu konuşmasında seçim çalışmalarına değinerek “Seçim sürecine girdiğimiz günden bu yana sokak sokak, kapı kapı geziyoruz. Esnaflarımızla derneklerimizle bir araya geliyoruz. “Gönülden Gönüle” sloganıyla düzenlenen programla da siz değerli hemşerilerimizle buluşuyor, hasbihal ediyoruz.

Bugün içinizden biri olan ve şuan meclis üyesi adayımız Adem Sefer başkanımızla uzun yıllar birlikte çalıştık. Benim 8 yıl ilçe başkanlığımı yapan Adem Başkanım ile Cumhur İttifakı MHP Meclis Üyesi Adayı Bülent Gökdağ’a sizleri bizimle buluşturduğu için kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.”

Oğuzhan Karaman: İstiklal Caddesi’nde ezanımıza yapılan saygısızlık

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman da konuşmasında “Seçimlere az bir süre kala sizlerden tek ricam Beykoz’a hizmetin kesilmemesi, artarak devam edip Beykoz’un hak etiği yere gelmesine destek olmanızdır. Oylarınızı en doğru şekilde vereceğinizden hiç şüphemiz yoktur. Ardahan denilince insanı kardeş, dost, misafirperver, ekmeği bölüşülen yerdir. Bende o toparlaklarda doğup büyümüş biri olarak sizlerle gurur duyuyorum. Benim hemşerim gururludur, onurludur, yeri geldiğinde de tepkisini dile getirendir.

Vicdanı hür, gönlünde iman aşkı taşıyan siz hemşerilerimiz 8 Mart akşamı İstiklal Caddesi’nde benim ezanıma yapılan haksızlık, ıslık çalma karşısında tepkisiz kalabilir miydiniz. Biz diyoruz ki ezan dinmez bayrak inmez vatan bölünmez. Bunlar bizim ortak değerlerimizdir. Bunu da canı pahasına savunacağız. Milletimizin milli ve manevi duygularıyla alay geçercesine ezana ıslık çalmak demek küfür hizmet, batıya uşaklık etmek demektir.” diyerek hemşerilerinden Cumhur ittifakı adayı Murat Aydın için destek istedi.

Murat Aydın: Hedefimiz Beykozluların huzur ve mutluluğu

Beykoz Belediye Başkan Adayımız Murat Aydın da katılan ve organize eden herkese teşekkür ederek başlaığı konuşmasında “Salonu dolu olması benim gönlümü ısıttı. Buraya güzellik katan sizlersiniz. Emeği geçe meclis üyesi adaylarımıza teşekkür ediyorum. Güzelliğin asıl unsuru olan hemşerilerimize komşularımıza gönlümüzü hep beraber açmalıyız. Böyle olduğu zaman birlik olur, barış ve huzur olur inşallah. Biz sizlerin kardeşi Murat Aydın olarak birlik ve beraberliğimizin daha güçlü olması ve Beykoz da yaşayan vatandaşlarımızın daha huzurlu ve mutlu olmasını hedefliyoruz. Bütün projelimizin nihai amacı da budur. Bu anlamda sizlerden destek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Eğer başarısız olacaksak başkanlık bize nasip olmasın

Herkesi birlikte dua etmeye davet eden Aydın “Beykoz’da barışa ve huzura katkı vereceksek, hiçbir hemşerimize ayrım yapmadan mutluluğa katkı vereceksek bu anlamda başarılı olacaksak bize yarım eyle başkanlığı nasip eyle. Eğer barışa kardeşliğe huzura katkı veremeyecek bizlere nasip etme.” sözlerine salondakiler hep birlikte ‘Amin’ karşılığını verdi.

Ezan sesleri ahirete kadar sürecektir

Başkan Adayı Murat Aydın sözlerini şöyle sürdürdü; “Buraya barış ve kardeşlik ortamına katkı sağlayan bu bayrağa bu bayrak ülkemizin üzerinde dalgalandıkça huzur ve kardeşlik vardır. Bizim hedefimizin bunu hem ülkemizde hem Beykoz daha da güçlenmesini sağlayarak ezan seslerinin ahirete kadar sürmesidir.”  

Evlerinizi sakın satmayın

Murat Aydın konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Çocuklarımız Beykoz’da daha iyi yaşasın diye mücadele edeceğiz ve durmadan çalışacağız. Yeni bir Beykozlu kardeşiniz olarak çocuklarımızı Beykoz’dan mahrum bırakmayın. Sakın yerlerini satmayın. Beykoz’un geleceği çok daha iyi olacaktır. Çocuklarımızın ben Beykozluyum diyerek büyüsün. Tapusunu aldığınız, imar barışı ile yasal hale getirdiğiniz evlerinizi sakın satmayın. Biz sizlere yaşam kalitesinin artması için her türlü desteği vereceğiz.”

Yapılan konuşmaların ardından İlçe başkanları ve Başkan Adayı Murat Aydın salondakiler ile birlikte halay çekti.

Yerlerinizi satmayın! Çocuklarımızı Beykoz dan mahrum bırakmayın!
Bizi Takip Edin